انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

لیزر کیوسوییچ پیکوسکند

لیزر کیوسوییچ پیکوسکند

پیکو سکند جدید ترین نسل لیزر کیو سوئیچ(Q-switch) است که مدت زمان تابش لیزر را به مقیاس پیکو ثانیه ارتقا داده است. پیکو سکند از امواج با پهنای پالس خیلی کوتاه (پیکو ثانیه) برای آسیب به رنگدانه ملانین استفاده می کند تا رنگدانه ملانین به ذرات خیلی ریز تبدیل شود؛ سپس این ذرات ریز رنگدانه توسط بدن به راحتی جذب می شود.

از همین رو تکنولوژی پیکو سکند سریع ترین راه برای حذف تتو و لکه های پوستی به صورت غیر جراحی و غیر تهاجمی می باشد. دستگاه پیکو سکند(pico second machine) باعث شده است که درمان هایی از قبیل رفع تاتو های تیره و رنگی، جوانسازی پوست، رفع ضایعات پیگمانته و سطحی پوست مانند ملازما در کمترین جلسات صورت پذیرد.

قدرت لیزر پیکوسکند نسبت به لیزر نانوسکند بسیار بالاتر است. اثر این لیزر به این صورت است که بافت حاوی جوهر تاتو توسط نور لیزر آسیب می بیند و پاره می شود. سپس توسط سیستم لمفوسیک از روی سطح پوست پاک می شود. 

کاربردهای دستگاه پیکوسکند

  • درمان کک و مک
  • درمان لکه های سیاه و قهوه ای پوست
  • درمان لکه های ناشی از پیری و نقاط آفتاب سوختگی
  • پاکسازی اسکار آکنه و ضایعات عروقی
  • جوانسازی و سفیدکننده پوست
  • درمان خال های اوتا و ماه گرفتگی
  • از بین بردن تتوهای بدن، تتوابرو و خط لب

معمولا بر اثر تغیراتی مانند مد، فرهنگ و عقاید و...، بسیاری از مردم به دنبال پاک کردن تاتو هستند. در گذشته از برای از بین بردن تاتو از لیزر کربن دی اکسید پیوسته استفاده می شود و تقریبا 20 سال است که لیزرهای کیوسویچ با پالس های نانو ثانیه ای برای کاهش اسیب وار این عرصه شده اند.

 

تفاوت بین لیزر پیکوسکند و نانوسکند

طول پالس لیزر پیکوسگند 100 مرتبه از لیزر نانو سکند کوتاه تر است. نانو 10 به توان 9- است و پیکو 10 به توان 12-  می باشد. 

با توجه به زمان بر بودن واکنش های انتقال حرارت، هرچه پالسکوتاه تر باشد، گرما بیشتر جذب بخش رنگی می شود. در نتیجه در لیزر های پیکو سکند جذب بافت پایین می آید و همچنین با توجه به بالا رفتن درصد انرژی جذب شده توسط سلول های رنگی، اثربخشی لیزر بالا می رود و تعداد جلسات پایین می آید.

 از طرف دیگر در لیزر های نانوسکند با توجه به طول موج تنها رنگ های خاصی را پاک می کند. در حالی که در لیزرهای پیکوسکند طول موج اهمیتی ندارد. طول موج این لیزر 755 نانومتر با کریستال الکساندرایت است. جلسات درمانی با استفاده از این لیزر کمتر از لیزرهای نانو ثانیه است. به طور متوسط 75 درصد کاهش در جلسات 2 تا 4 مشاهده می شود. همچنین به گفته بیماران درد سیستم پیکو ثانیه نسبت به سیستم های نانوسکند کمتر است. نکته مهم دیگر این که هرچه تاتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر می شود. همانطور که در تصویر مشخص است این لیزر توانسته یک تاتو 23 ساله را کاملا از بین ببرد

مشخصات لیزر کیوسوئیچ پیکوسکند 

دارای توان ۲۰۰۰ وات

توانایی تولید انرژی ۱۰۰ تا ۸۰۰ میلی ژول

دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی برای دسترسی آسان اپراتور به تنظیمات دستگاه

حمل و نقل راحت با وجود وزن تقریبا 33 کیلوگرامی به علت تعبیه شدن چهار چرخ در زیر دستگاه