انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

بهترین دستگاه لیزرکیوسوییچ | قیمت + خرید

قیمت دستگاه: 850 میلیون تومان

دستگاه لیزر کیوسوئیچ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی ازبهترین و به روزترین دستگاه های رفع تاتو و خالکوبی موجود در بازار است، از آنجایی که این دستگاه مجهز به دو سری هندپیس 532 و 1064 نانومتر است می تواند روی انواع رنگ ها کار کند. به این صورت که سری هندپیس 532 نانومتر برای طیف رنگ های زرد، سبز و قرمز استفاده می شود و سری هندپیس 1064 نانومتر برای طیف رنگ های مشکی، سبز و آبی قابل استفاده است.

خرید لیزر کیوسوییچ پیکوسکند

پیکو سکند جدید ترین نسل لیزر کیو سوئیچ(Q-switch) است که مدت زمان تابش لیزر را به مقیاس پیکو ثانیه ارتقا داده است. پیکو سکند از امواج با پهنای پالس خیلی کوتاه (پیکو ثانیه) برای آسیب به رنگدانه ملانین استفاده می کند تا رنگدانه ملانین به ذرات خیلی ریز تبدیل شود؛ سپس این ذرات ریز رنگدانه توسط بدن به راحتی جذب می شود.

از همین رو تکنولوژی پیکو سکند سریع ترین راه برای حذف تتو و لکه های پوستی به صورت غیر جراحی و غیر تهاجمی می باشد. دستگاه پیکو سکند(pico second machine) باعث شده است که درمان هایی از قبیل رفع تاتو های تیره و رنگی، جوانسازی پوست، رفع ضایعات پیگمانته و سطحی پوست مانند ملازما در کمترین جلسات صورت پذیرد.

قدرت لیزر پیکوسکند نسبت به لیزر نانوسکند بسیار بالاتر است. اثر این لیزر به این صورت است که بافت حاوی جوهر تاتو توسط نور لیزر آسیب می بیند و پاره می شود. سپس توسط سیستم لمفوسیک از روی سطح پوست پاک می شود. 

 قیمت دستگاه لیزر کیوسوییچ

کارکرد انواع دستگاه لیزر کیوسوییچ متفاوت است؛ به همین دلیل قیمت های آن ها نیز با یکدیگر متفاوت بوده. همچنین این تفاوت قیمت در برندهای مختلف نیز به چشم می خورد به طور کلی در حال حاضر(سال 1401) قیمت این دستگاه ها از 20 تا 35 میلیون تومان متغیر است.

کاربردهای دستگاه لیزر کیوسوییچ

  • درمان کک و مک
  • درمان لکه های سیاه و قهوه ای پوست
  • درمان لکه های ناشی از پیری و نقاط آفتاب سوختگی
  • پاکسازی اسکار آکنه و ضایعات عروقی
  • جوانسازی و سفیدکننده پوست
  • درمان خال های اوتا و ماه گرفتگی
  • از بین بردن تتوهای بدن، تتوابرو و خط لب

معمولا بر اثر تغیراتی مانند مد، فرهنگ و عقاید و...، بسیاری از مردم به دنبال پاک کردن تاتو هستند. در گذشته از برای از بین بردن تاتو از لیزر کربن دی اکسید پیوسته استفاده می شود و تقریبا 20 سال است که لیزرهای کیوسویچ با پالس های نانو ثانیه ای برای کاهش اسیب وار این عرصه شده اند.

کاربرد لیزر کیوسوییچ برای زیبایی پوست

دستگاه لیزر کیو سوئیچ برای برطرف کردن و از بین بردن انواع رنگدانه های پوست، خال هاي مادرزادي متنوع، خال هاي مسطح، انواع تاتوها و خالکوبی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 کاربردهای درمانی دستگاه لیزر کیوسوییچ

دستگاه لیزر کیو سوئیچ برای برطرف کردن و از بین بردن رگ های واریس، لک های ناشی از پیری، پلاسما، ملاسما، ماه گرفتگی ها، قارچ های ناخن، کک و مک و ضایعاتی از این دست به كار مي رود

 تفاوت بین لیزر کیوسوییچ پیکوسکند و نانوسکند

طول پالس لیزر پیکوسگند 100 مرتبه از لیزر  کیوسوییچ نانو سکند کوتاه تر است. نانو 10 به توان 9- است و پیکو 10 به توان 12-  می باشد. 

با توجه به زمان بر بودن واکنش های انتقال حرارت، هرچه پالسکوتاه تر باشد، گرما بیشتر جذب بخش رنگی می شود. در نتیجه در لیزر های پیکو سکند جذب بافت پایین می آید و همچنین با توجه به بالا رفتن درصد انرژی جذب شده توسط سلول های رنگی، اثربخشی لیزر بالا می رود و تعداد جلسات پایین می آید.

 از طرف دیگر در لیزر های نانوسکند با توجه به طول موج تنها رنگ های خاصی را پاک می کند. در حالی که در لیزرهای پیکوسکند طول موج اهمیتی ندارد. طول موج این لیزر 755 نانومتر با کریستال الکساندرایت است. جلسات درمانی با استفاده از این لیزر کمتر از لیزرهای نانو ثانیه است. به طور متوسط 75 درصد کاهش در جلسات 2 تا 4 مشاهده می شود. همچنین به گفته بیماران درد سیستم پیکو ثانیه نسبت به سیستم های نانوسکند کمتر است. نکته مهم دیگر این که هرچه تاتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر می شود. همانطور که در تصویر مشخص است این لیزر توانسته یک تاتو 23 ساله را کاملا از بین ببرد

  نحوه عملکرد لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوئیچ با هدف قرار دادن رنگدانه ملانين در پوست ناحيه مورد نظر را تحت درمان قرار می دهد. به این صورت که طول موج 532 يا 1064 نانومتر اين رنگدانه را متلاشي مي كند و زخمي سطحی بر روي پوست به وجود مي آيد كه طي چند روز بهبود مي يابد. رنگدانه هاي متلاشي شده توسط سلول های به خصوصی به نام ماكروفاژها بلعيده شده و از بدن فرد خارج مي شوند.

 مزایای لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوییچ، روشی کم خطر بوده که علاوه بر رفع لک های پوست، افتادگی پوست را از بین برده و پوست را سفت می کند. همچنین با کاهش سلول های مرده پوست به جوان سازی پوست کمک می کند و پوست را صاف و شفاف می کند. همچنین این روش برای درمان هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب، درمان کراتوز سبورئیک و درمان لنتیگو سیمپلکس نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 انواع دستگاه لیزر کیوسوییچ

دستگاه کیوسوییچ دارای لنواع مختلفی است که تفاوت آنها ناشی از از میله های کریستالی به کار رفته در بخش داخلی دستگاه لیزر می باشد. این میله ها سبب ایجاد اختلاف در طول موج ها می شوند که اندازه طول موج ها تعیین کننده کاربرد دستگاه می شود. انواع لیزر کیوسوئیچ از نظر فناوری شامل موارد زیر هستند:

دستگاه لیزر الکساندرایت (Alexandrite Laser)

دستگاه لیزر ان دی یاگ (ND:YAG Laser)

دستگاه لیزر روبی (Ruby Laser)

همچنین می توان دستگاه کیوسوییچ را از نظر قدرت به دو نوع کیوسوییچ نانوسکند و کیوسوییچ پیکوسکند تقسیم کرد.

 مشخصات بهترین دستگاه لیزرکیوسوییچ

از آنجایی که هر کدام از مدل های دستگاه لیزر ذکر شده در بالا دارای طول موج متفاوتی می باشد کاربرد آن ها متفاوت بوده و انتخاب بهتین دستگاه لیزر کیوسوییچ بستگی به هدف فرد و طیف رنگی که قرار است حذف شود دارد. به این صورت که لیزر روبی برای حذف رنگ های نادر در تاتو مثل سبز یا آبی مورد استفاده قرار میگیرد. از لیزر الکساندرایت برای از بین بردن کک و مک و لک های قهوه ای و اسکارهای تیره و ملاسما و از بین بردن رنگ های سیاه و آبی آسمانی و سبز مغز پسته ای استفاده کرد. و لیزر یاگ برای جوانسازی و تحریک کلاژن سازی و از بین بردن خال های مادرزادی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 سوالات متداول درمورد دستگاه لیزر کیوسوییچ و کاربردهای آن

یکی از سوالات متداول درمورد دستگاه لیزر کیوسوییچ این است که برای درمان و رفع لک ها چند جلسه نیاز است در پاسخ به این سوال باید گفت در جلسه ی اول استفاده از دستگاه کیوسویچ ۷۵%الی ۸۵% از لک ها از بین می رود و پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب ۱۰۰% از این دستگاه مشاهده می شود لذا پیشنهاد می گردد تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل شود.

از دیگر سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول می کند این مساله است که آیا استفاده از دستگاه لیزر کیوسوییچ همراه با درد بوده یا خیر در جواب به این افراد باید بیان کرد که استفاده از لیزر کیوسوئیچ سبب سوزش کمی در ناحیه تحت درمان می شود که پس از پایان کار از بین می رود به همین دلیل نیازی به استفاده از داروهای بی حسی در حین درمان نمی باشد .اما پیشنهاد می گردد اگرفرد دارای پوست حساسی است ۳۰ دقیقه قبل از لیزر کیوسوئیچ از یک کرم بی حس کننده استفاده کند.

 دقت شود که پس از درمان با لیزر کیوسوئیچ، بیمار باید چند روزدور از نور مستقیم و شدید خورشید باشد و همچنین بیمارتا 24 ساعت از شستن و خاراندن ناحیه تحت درمان پرهیز کند. در صورتی که پزشک پماد و کرم‌های خاص تجویز نموده است باید طبق زمانبندی و دستور پزشک استفاده شود. نتیجه نهایی پس از حدود 2 هفته و اتمام دوره نقاهت قابل مشاهده است.

از آنجاییکه انجام کارهای درمانی و زیبایی موجب صرف وقت و هزینه می شود و در صورتی که نزد متخصصان مجرب انجام نشود موجب خسارت های جبران ناپذیری می شود، باید در انتخاب پزشک و کلینیک دقت لازم را داشت.

 

تاریخچه لیزر کیوسوییچ

تکنولوژی لیزر کیوسویچ، یا همان Q-switched laser، از دهه 1960 میلادی شروع به توسعه و استفاده شد. این تکنولوژی برای درمان مشکلات پوستی و لیزرپزشکی استفاده می‌شود. در سال 1960، توماس مایمان و تود میمز، دو فیزیکدان آمریکایی، لیزر اولیه را با استفاده از ماده فلورید ایتربیومیوم (Yb:YAG) ساختند. این لیزر اولیه، لیزر کیوسویچ نبود، اما این پیشرفت اساسی در توسعه لیزرهای بعدی قرار گرفت. سپس در سال 1964، فیزیکدان آمریکایی تیودور مایمان و همکارانش، لیزر کیوسویچ اولیه را با استفاده از ماده روبیدیم (Nd:YAG) ساختند. این لیزر کیوسویچ توانست پالس‌های با بالاترین توان را به وجود آورد و در نتیجه عملکرد بهتری در درمان‌های پوستی داشت. از آن پس، تکنولوژی لیزر کیوسویچ پیشرفت کرد و انواع دستگاه‌های لیزر کیوسویچ با استفاده از مختلف مواد فعال مانند نئودیمیوم (Nd), ایربیوم (Er), روبیدیم (Rb) و همچنین ترکیبات آنها ساخته شد. لیزر کیوسویچ امروزه برای درمان مشکلات پوستی از جمله لک، جوانسازی پوست، حذف خال‌ها و تاتو، درمان آکنه و زدودن بافتهای غیرمطلوب پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چه نکاتی را باید درباره لیزر کیوسوییچ بدانیم؟

درباره لیزر کیوسویچ، چند نکته مهم وجود دارد که خوب است بدانید: عملکرد لیزر کیوسویچ: لیزر کیوسویچ به عنوان یک قطع کننده نوری عمل می‌کند. وقتی لیزر را روشن می‌کنید، انرژی نوری درون ماده فعال لیزر ذخیره می‌شود. وقتی کیوسویچ را فعال می‌کنید، انرژی نوری به‌طور ناگهانی آزاد می‌شود و یک پالس قوی و کوتاه از نور تولید می‌کند.

کاربردهای لیزر کیوسویچ:

لیزر کیوسویچ در بسیاری از زمینه‌ها استفاده می‌شود، از جمله درمان‌های پوستی، حذف تاتو، لک‌های پوستی، جوانسازی پوست، درمان آکنه و علائم پیری، همچنین در صنایع دیگر مانند صنعت لیزر و ارتباطات نیز کاربردهای گسترده‌ای دارد. قدرت و مدت زمان پالس لیزر: لیزر کیوسویچ معمولاً پالس‌های قدرتمند و کوتاه را تولید می‌کند. این پالس‌ها می‌توانند قدرت بالا و مدت زمان کوتاهی داشته باشند. این ویژگی‌ها، لیزر کیوسویچ را برای کاربردهایی مانند حذف تاتو و لک‌های پوستی، که نیاز به تاثیر قوی و کوتاه مدت دارند، مناسب می‌کند.

مزایای لیزر کیوسویچ:

لیزر کیوسویچ دارای مزایای زیادی است، از جمله توانایی تولید پالس‌های قدرتمند، مدت زمان کوتاه پالس، تنظیم قابلیت پرتو قوی و کیفیت بالا، و عمر طولانی. همچنین، این تکنولوژی امکان کار با انواع مواد فعال را فراهم می‌کند.

 

بعد از درمان با لیزر کیوسوییچ چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از درمان با لیزر کیوسویچ، اتفاقات زیر ممکن است رخ دهد:

1. التیام: درمان با لیزر کیوسویچ ممکن است باعث شروع فرایند التیام در منطقه درمان شده شود. پوست ممکن است قرمز و حساس باشد و در طول چند روز بهبود یابد.

2. ترک‌ها و خراش‌ها: اگر پوست با استفاده از لیزر کیوسویچ برای حذف تاتو یا لک‌های پوستی درمان شده باشد، ممکن است ترک‌ها و خراش‌های کوچک پس از درمان بر روی پوست ظاهر شوند. این ترک‌ها و خراش‌ها به تدریج بهبود می‌یابند و بطور عمومی در طول چند هفته محو می‌شوند.

3. قرمزی و تورم: بعد از درمان با لیزر کیوسویچ، ممکن است پوست در منطقه درمان شده قرمز و تورم شود. این تورم و قرمزی معمولاً در عرض چند ساعت تا چند روز بهبود می‌یابد.

4. حساسیت به نور: پس از درمان با لیزر کیوسویچ، پوست ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به نور داشته باشد. بنابراین، توصیه می‌شود از استفاده از محافظت‌کننده‌های خورشیدی و اجتناب از آفتاب برای مدت زمان مشخصی پس از درمان پیروی کنید.

5. نتایج نهایی: نتایج نهایی درمان با لیزر کیوسویچ معمولاً در طول چند هفته تا چند ماه قابل مشاهده است. ممکن است نیاز به جلسات مکرر درمان برای رسیدن به نتیجه مطلوب داشته باشید.

مشخصات لیزر کیوسوئیچ پیکوسکند 

دارای توان ۲۰۰۰ وات

توانایی تولید انرژی ۱۰۰ تا ۸۰۰ میلی ژول

دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی برای دسترسی آسان اپراتور به تنظیمات دستگاه

حمل و نقل راحت با وجود وزن تقریبا 33 کیلوگرامی به علت تعبیه شدن چهار چرخ در زیر دستگاه