انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

کرایو 360 - 4 هندپیس از کمپانی ASDD

دستگاه لاغری کرایو

امروزه روش های جدیدی برای لاغری و حذف چربی های اضافی جایگزین عمل های جراحی پر خطر و پر هزینه شده اند. از جمله  این روش ها استفاده از تکنولوژی های کرایو تراپی برای لاغری بدون عمل جراحی است. تکنولوژی کرایو به عنوان فریز چربی هم شناخته می شود. در صورتی که به روش لیزر درمانی با هایفو علاقه مند هستید میتوانید بهترین دستگاه هایفو هفت بعدی را از ما بخواهید. 

دستگاه کرایو چگونه کار میکند؟

دستگاه لاغری موضعی کرایو با روش سرد کردن غیرتهاجمی چربی‌های جمع‌شده در بافت‌های زیر پوستی موجب شکسته شدن و تجزیه‌ی سلول‌های چربی می‌شود. کرایولیپولیز یک روش پیشرفته و غیرتهاجمی است که به طور موثر چربی و سلول‌های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می‌کند و نتایج برجسته و قابل‌توجهی از کاهش بافت چربی و سلول‌های چربی را در منطقه تحت درمان نشان می‌دهد.

در کرایولیپولیز به ناحیه تحت درمان به عمق حداکثر ۲cm گرما داده می‌شود تا تری‌گلیسیرید‌ها‌ی موجود در بافت چربی به کریستال تبدیل شود. همین امر سبب می‌شود تا ماکروفاژ‌ها (گلبول‌های سفید)، چربی‌ها را به عنوان جسم خارجی تلقی کرده و آنها را به عنوان جسم خارجی هضم نمایند.

روش کرایولیپولیز فن‌آوری نوینی است که به کمک یک خنک‌کننده‌ی دقیق، به آرامی و به طور موثر سلول‌های چربی زیر پوست را هدف قرار داده و آنها را کریستالیزه یا یخ‌زده می‌کند.  سپس با گذشت زمان، بدن به طور طبیعی چربی‌ها و این سلول‌های مرده را دفع کرده و مجددا ترمیم می‌شود.

کرایو 360 چهار هندپیس

این دستگاه یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های درمان چاقی و از بین بردن چربی‌های جمع‌شده در ناحیه‌های مختلفی هم‌چون شکم، پهلو، زیر باسن، داخل ران، سرمعده، بالای زانو، بازو و … است. دستگاه کرایو شامل ۴ سری  هندپیس اختصاصی در سایزهای متفاوت است.

مزیت دستگاه کرایو مدل 360 دارای 4 هند پیس نسبت به سایر دستگاه ها:

در گذشته دستگاه های چربی سوز با برند های مختلفی در کلینیک های زیبایی فعال بودند. یکی از مشکلات و عوارض این دستگاه ها این بود که پس از مراجعه پوست بیمار دچار نوعی سوختگی بر اثر سرما می شد که اصطلاحا به آن نکروز پوستی می گویند. به همین دلیل استفاده از دستگاه های کرایولیپولیز با شک و تردید مواجه شد.

 به همین دلیل شرکت های پیشرو فناوری بکاررفته در دستگاه های خود را پیشرفته تر کردند بطوری که پوست به صورت تناوبی تحت تاثیر سرما و گرما قرار می گیرد تا دچار سرما سوزی و نکروز نشود. دستگاه چربی سوز کرایو مدل 360 چهار هندپیس از کمپانی  ADSS یکی از دستگاه های دارای این تکنولوژی است که به صورت 360 درجه سرما را به پوست منتقل می کند .

هندپیس های دستگاه کرایو:

دستگاه کرایو مدل 360 یک دستگاه دارای چهار هندپیس قدرتمند است که می توانند برای چربی سوزی چهار ناحیه مختلف از بدن به صورت همزمان مورد استفاده قرار بگیرند .در هریک از این هندپیس ها تنظیمات خاص و منحصر به فرد (بستگی به ناحیه ای از بدن که هندپیس روی آن قرار گرفته است) قابل اعمال می باشد.

کی از مزیت های برجسته این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها قابلیت تعریف سیکل برای هر هندپیس می باشد به این صورت که هر سیکل شامل چهار step می باشد که می توان پارامتر های زمان، فشار و دما را برای هر هندپیس در هر استپ تنظیم نمود که این قابلیت کمک می کند تا عمل چربی سوزی با رعایت استاندارد ها به بالاترین بازدهی خود برسد.

با توجه به چهار هندپیسه بودن دستگاه که قابلیت تنظیم به صورت جداگانه را دارند این دستگاه را می توان همزمان برای دو بیمار مورد استفاده قرار داد که می تواند تا حدود زیادی به صرفه جویی در زمان کمک کند.

ویژگی های دستگاه کرایو مدل 360 دارای 4 هندپیس شرکت ADSS :

دستگاه کرایو دارای چهار هندپیس اختصاصی با ابعاد 300، 200، 150 و 100 میلی متر است که می توان هم زمان از دو هندپیس آن استفاده نمود.

تنوع در سایز هندپیس ها باعث شده بتوان درمان را در تمام نقاط بدن به آسانی انجام داد.

کاهش دما این دستگاه تا منفی 9 درجه سانتی گراد واقعی و قدرت مکش 80 کیلو پاسکال می باشد.

همچنین هندپیس ها دارای تکنولوژی جدید طیف طول موج رنگی می باشد که با استفاده از دو نور قرمز و سبز در هندپیس ها باعث افزایش گرد خون در بافت و کاهش عوارض درمان می گردد.

دستگاه کرایو مدل 360 دارای سنسورهای بسیار دقیق است که دما را کنترل کرده و ریسک نکروز و سوختگی را به حداقل می رساند.