انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

بهترین دستگاه لیزر دایود حذف موهای زائد | قیمت + خرید

قیمت: 330 میلیون تومان

لیزر تسلا 1200 وات سه طول موج

دستگاه لیزر تسلا1200 وات سه طول موج به دلیل برخورداری از آخرین فناوری‌ها و طراحی روز دنیا به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر شناخته می‌شود. مجهز بودن به ترکیبی از سه طول موج موثر در حذف مو زائد از ویژگی های این دستگاه است. هر سه طول موج در یک اپلیکاتور قرار گرفته‌اند. در نتیجه می‌تواند به طور هم‌زمان بافت‌هایی با عمق متفاوت را مورد هدف قرار دهد.

 همچنین این دستگاه علاوه بر ترکیب طول موج‌های مختلف، با طراحی بی‌نظیر خود باعث راحتی و ایمنی بیشتر شده است. به همین دلیل بسیاری آن را در حال حاضر به عنوان کارآمدترین گزینه در درمان حذف مو زائد می‌شناسند. این دستگاه لیزر، مناسب برای اعمال در تمامی نواحی بدن و در تمامی تیپ‌های پوستی است. لذا پزشکان می‌توانند به راحتی آن را در تمامی بیماران اعمال کنند.

از جمله اصلی‌ترین و مهم‌ترین مشخصات دستگاه لیزر تسلا1200 وات سه طول موج:

 • مجهز بودن آن به سیستم خنک‌کننده
 • طراحی منحصر به فرد با طول موج‌های مختلف با قدرت نفوذ متفاوت
 • استفاده از خنک کننده به منظور ایجاد راحتی و ایمنی بالا در حین کار
 • دارای هندپیس استاندارد با طول عمر بالا (حدودا10 سال)
 • مجهز بودن به مادربرد قابل حمل
 • داشتن مادربرد با قابلیت به روزرسانی آسان
 • استفاده از پوشش با ورق فلزی جهت بالا بردن کاهش آسیب‌پذیری دستگاه
 • دارای چرخ به منظور حمل و جابه جایی آسان

 

مشخصات فنی دستگاه لیزر 3 طول موج 1200وات تسلا

مهم ترین نکته در خرید این دستگاه ( بهترین دستگاه لیزر حذف موهای زائد) بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه می باشد. طراحی این دستگاه لیزربه گونه ای که اپراتور می تواند بر اساس نوع پوست مراجعه کننده، طول موج کاری 755 نانو متر، 808 نانو متر، ترکیبی از آنها و یا سه طول موج (الکس 755 نانو متر، دایود 808 نانو متر و اندیاگ 1064 نانو متر) را انتخاب و تنظیم کند. هندپیس این دستگاه سبک و مجهز به سیستم خنک کننده ی داخلی است. همچنین فرکانس دستگاه لیزر تسلا یک تا ده هرتز می باشد .

 

مزایای خریددستگاه لیزر تسلا1200 وات سه طول موج:

دستگاه لیزر تسلا1200 وات  نسبت به سایر دستگاه های لیزر زیبایی مورد استفاده در حوزه حذف مو های زائد، مزایای بسیاری دارد که موجب افزایش روز افزون طرفداران شده است. تعدادی از مزایای این دستگاه لیزر سه طول موج عبارت اند از:

 • جواب دهی عالی برای انواع پوست و مو:

 مراجعه کنندگان مطب و کلینیک های زیبایی دارای تیپ پوستی و موی متفاوتی هستند، استفاده از دستگاه لیزری که دارای چندین طول موج کاری می باشد، انواع پوست و مو را پوشش می دهد و انتخاب مناسب و هوشمندانه ای خواهد بود.

 • قابلیت انتخاب طول موج :

انتخاب طول موج کاری بر اساس نوع پوست و استفاده از سه طول موج کاری الکس، دایود و ان دی یاگ به صورت همزمان امکان پذیر است.

 • سرعت بالای عملکرد:

هر اشعه لیزر دایود پارادایس، تعداد بسیاری از موی زائد را مورد هدف قرار می دهد، از این رو سطح زیادی را در بر می گیرد و فرآیند لیزر برای حذف مو های زائد با سرعت بالایی انجام می شود.

 • تعداد جلسات درمانی کمتر:

نوع پوست، سن، جنسیت، اندام مورد نظر، رنگ و ضخامت مو در تعداد جلسات لازم برای انجام فرآیند لیزر در حذف مو های زائد موثر هستند و به قطعیت نمی توان تعداد جلسات خاصی را در نظر گرفت، اما از آنجایی که لیزر پارادایس با هر تابش خود، سطح وسیعی از فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد، میزان حجم مو های حذف شده، بیشتر، بازه زمانی رشد مجدد مو ها نیز طولانی تر می شود و تعداد جلسات درمانی کاهش می یابد. در ضمن پس از دوره لیزر درمانی با دستگاه لیزر تسلا1200 وات، حدود 90 درصد مو های زائد حذف می شود و باقی مانده به صورت مو های کرکی، کمرنگ و نازک است.

 • امکان استفاده از این دستگاه لیزر به صورت مداوم:

دستگاه لیزر سه طول موج تسلا با قابلیت کارکرد به صورت پشت سر هم تا 15 ساعت، باعث افزایش فعالیت و ارائه خدمات به تعداد بیشتری از زیباجویان می شود که باعث صرفه جویی در وقت اپراتور نیز می گردد.

 • حذف فولیکول مو در عمق زیاد:

پرتو های لیزر تسلا با قدرت بالا و به صورت عمیق نفوذ کرده و تاثیر گذاری بسیار خوبی خواهند داشت.

 • قدرت بالا:

 قدرت و توانمندی بالای دستگاه لیزر تسلا در عین مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی

 • اثر بخشی بالا:

با تنظیم صحیح انرژی توسط پزشک یا اپراتور، اثر بخشی فرآیند لیزر بسیار خوب است و میزان برگشت مو های زائد، کمتر از 5 تا 7 درصد خواهد بود.

 • هندپیس راحت:

هندپیس سبک و راحت که موجب رضایت اپراتور می گردد.

 

مجوزهای دستگاه لیزر دایود حذف موهای زائد :

 • دارای تایید رسمی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی
 • دارای تاییدیه رسمی از مرکز تحقیقات لیزر در علوم پزشکی

 مزایای لیزر دایود حذف موهای زائد 
1) مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی
مطابق مصوبه هیات دولت و قانون خدمات پزشکی برای استقرار دستگاه ای لیزر در مکان ها خدمات پزشکی 3 تاییدیه یا مجوز لازم است:

الف) مجوز کار با دستگاه: برای رعایت این مورد اپراتور بایستی دارای دکتری پزشکی یا گواهینامه دوره پوست و لیزر مراکز فنی حرفه ای و دانشگاه های علوم پزشکی باشد.

ب) مجوز دستگاه: دستگاه مورد استفاده بایستی مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی را داشته باشند. برای بررسی این مهم می توان به سایت www.imed.ir مراجعه و صحت مجوز دستگاه ها و شرکت ها را بررسی نمود

ج) مجوز محل انجام لیزر: دستگاه لیزر بایستی در مطب پزشکی و یا کلینیک های پوست و مو دارای مجوز فعالیت از دانشگاه های علوم پزشکی باشد. البته در حال حاضر بسیاری از خدمات پوست و مو در سالن های آرایشگاهی انجام می شود.


2) لیزر بار (سورس لیزر )
لیزر بار های استفاده شده در دستگاه لیزر ما محصول شرکت کوهرنت امریکا می باشد. www.limo.de

 

3) طول موج 808 نانومتر (دایود)
طول 808 نامتر(دایود) به گواه بسیاری از مقالات و تجربیات برای تیپ پوست ایرانیان جواب دهی بیشتری نسبت به طول موج 755 (الکس) دارد. لیکن در فرهنگ عامه کلمه الکس و لیزر الکساندرایت به یک عنوانمورد استفاده قرار گرفته است در حالیکه دستگاه لیزر الکساندرایت ماهیت آن  لیزر حالت جامد می باشد که دستگاه های لیزر کندلا ، اپیکر ، آپوچی ، دکا و موتوس نمونه های آن می باشند. 

4)اسپات سایز
اسپات سایز دستگاه دایود ما 16*16 می باشد که به طور متوسط برای یک فول بادی حدود 3000 شات می بایست بر روی بدن مصرف شود. در دستگاه های مشابه بدلیل کوچک بودن اسپات سایز برای یک فول بادی 10.000 الی 12.000 شات مورد نیاز می باشد . لذا از عوامل مهم در سرعت انجام لیزر  اسپات سایز هندپیس می باشد 

 

5) توان بالای خروجی
با افزایش سطح مقطع در بسیاری از دایود لیزرها شاهد کاهش توان مؤثریا میزان توان بر واحد سطح پوست خواهیم بود. لذا میزان تأثیر لیزر برای حذف موهای زاید تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. بنابراین باید در نظر داشت که دایودهایی با توان 600و 800 وات الکتریکی ورودی و توان اپتیکی 100 تا 150 وات اپتیکی قابلیت استفاده در سطح مقطع های بزرگ راندارند. این در حالی است که دایود لیزر  DM-808 توان ورودی برابر با ۲۰۰۰ وات الکتریکی ورودی و توان اپتیکی 600 وات  را در سطح مقطع 16mm×16mm ایجاد می کند. بنابراین به جای سه دایود بار لیزری 6 دایود بار لیزری در هد دستگاه تعبیه شده که هر یک توان مؤثر اپتیکی به اندازهی 100 وات اپتیکی ایجاد می کنند.  لذا دستگاه میتواند بدون استفاده از دو برابر کننده ی اپتیکی سطح مقطع فوق را بصورت کاملا مؤثری پوشش دهد.


6 ) سیستم کولینگ یکپارچه
 قابلیت خنک سازی در هنگام حذف موهای زاید یکی از موارد اصلی در کاهش درد است. این در حالی است که عدم خنک سازی مناسب موجب سوختگی، التهاب، قرمزی و افزایش لک های پوست می شود. بنابراین با استفاده از قابلیت خنک سازی چند لایه و پیچیده ای که در این دستگاه تعبیه شده گرمای محبوس در بافت به سرعت انتقال یافته و مانع از ایجاد هر گونه عارضه و سوختگی خواهد شد. همچنین عدم کنترل دمای بافت یا ایجاد خنک سازی مؤثر مانع از تسریع در فرآیند حذف موهای زاید و همچنین افزایش توان اپتیکی مؤثر و لازم برای بافت خواهد شد. دستگاه دایود لیزر  DM-808 از دو ماژول خنک ساز دمایی ICC در هد خود به صورت همزمان بهره می برد که این امر باعث کاهش دمای هد لیزر تا صفر درجه ی سانتیگراد برای تمام طول زمان به کارگیری خواهد شد. توان الکتریکی سیستم خنک کننده این دستگاه 800 وات بوده که قادر است دمای دستگاه را به مدت 18 ساعت ثابت نگه دارد.


7 ) کاربری آسان
یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در خرید چنین سیستم هایی مورد توجه قرار بگیرد سهولت و راحتی کار ایمن با دستگاه است. بدون اینکه بخواهیم جداول پیچیده ای را پر کنیم یا اینکه در اثر اشتباه در مقادیر ورودی یک حادثه پزشکی یا خطای بالینی را ایجاد کنیم، دستگاه DM-808  یک رابط گرافیکی لمسی بسیار حرفهای و ساده در اختیار کاربر قرار می دهد. تنها پارامترهایی که کاربر باید وارد کند ناحیه مورد درمان، نوع رنگ پوست و جنسیت فرد است. دستگاه به صورت اتوماتیک تمامی پارامترهای لازم را ایجاد و کنترل خواهد کرد.


8 ) طول عمر زیاد
هندپیس این دستگاه می تواند بیش از  20 میلیون شات بزند که سبب شده تا هزینه ی درمان به حداقل برسد.


9 ) عملکرد 15 ساعته و بدون وقفه
تقریبا تمام دستگاه های لیزر دایود قابل حمل ، زمان کار پیوسته ای به مدت ۴-۲ ساعت دارند در حالی که این زمان برای دایود 18-15 ساعت می باشد. مسلماً دستگاهی که در طول روز بدون وقفه کار میکند سودمندتر از دستگاهی خواهد بود که هر چهارساعت نیاز به خاموش شدن دارد.

مشخصات فنی

نام دستگاه لیزردایود حذف مو های زاید
شماره مدل لیزر تسلا
ابعاد بسته بندی 72x82x124 cm
طول موج 808 نانومتر
توان 2000 وات
انرژی پالس 100 ژول
فرکانس 10 هرتز
زمان کاری پیوسته 15-18 ساعت
spot size 16mm×16mm
تعداد شات موثر 20میلیون شات
تعداد بارهای لیزر 10بار
توان ماژول خنک سازی 800w