انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

بهترین دستگاه لیزر دندان پزشکی + قیمت خرید و فروش

بایو لیزر امریکا - قیمت دستاه: 3 میلیارد و سیصد میلیون

لیزر دندانپزشکی کاربرد های گوناگونی در دندان پزشکی دارند. این کاربرد ها بستگی به نوع و توان و انرژی و اثرات آن ها روی بافت های دهان و دندان دارد. بیشترین شهرت لیزر ها به علت اثرات گرمایی  تخریبی آن ها است که به عنوان تیغ در جراحی بافت های نرم دهان مجاز بوده و به کار برده می شوند. در ابتدا تصور می شد که از لیزر به توان به عنوان فرز یا مته دندان پزشکی برای تراش دندان و برداشتن پوسیدگی ها استفاده کرد ، ولی به علت اثرات گرمایی و تخریبی آن ها روی پالپ دندان مورد استفاده قرار نگرفت ، تا اینکه اخیر توانسته اند از لیزرهای کم حرارت در بافت های سخت دندانی استفاده کنند.

قیمت دستگاه لیزر دندان پزشکی

هزینه درمان دندان با بهترین دستگاه لیزر دنتال بسته به نوع درمان و دستگاه لیزری که به کار می رود متفاوت خواهد بود. درمان دندان با لیزر در مقایسه با روش های رایج دندان پزشکی که از مته دندان پزشکی استفاده می کنند گران تر است. البته از آن جا که درمان با لیزر در جلسات کم تری انجام می شود می توان گفت این روش به صرفه تر است.

برخی اوقات انتخاب گزینه ارزان تر برایمان گران تمام می شود ! انتخاب گزینه گران تر معمولا به نتیجه با کیفیت تری ختم می شود و احتمال وقوع مشکل یا به شکست خوردن درمان هم بسیار کاهش می یابد.

خرید دستگاه لیزر دندان پزشکی

لیزرهای دندان پزشکی کار برد های مختلفی دارند و بر اساس روش های مختلفی طبقه بندی می شوند که لیزر دندان پزشکی به خصوص در کودکان نقش مهمی دارد.

بهترین دستگاه دندانپزشکی

۱-طبقه بندی لیزرهای دن دانپزشکی بر اساس مدیوم

الف- لیزر های جامد

ب- لیزر های مایع

ج- لیزر های گازی

۲- طبقه بندی لیزرهای دندان پزشکی براساس کاربرد

الف-لیزر های بافت نرم

ب-لیزر های بافت سخت

۳- لیزر دندان پزشکی براساس طول موج

 لیزراگزایمر ۱۹۵ الی ۳۵۰ نانو متر

لیزرالکساندر ۳۳۷ نانو متر

لیزرآرگون ۴۴۵-۴۵۱ نانو متر

لیزرهلیوم نیون ۶۳۷ نانومتر

لیزردیود ۹۸۰-۶۶۵ نانومتر

Nd:YAG لیزر ۱۰۶۴ نانومتر

Ho;YAG  لیزر  ۲۱۰۰ نانومتر

Er:cr:YSGG  لیزر۲۷۸۰ نانومتر

Er:YAG    ۲۹۴۰ نانومتر

لیزر دی اکسید کربن ۱۰۶۰۰  نانومتر

معمولا لیزر های دیود جهت جراحی بافت نرم و سفید کردن دندان، درمان بیماری ‌های لثه بدون درد، درمان عصب کشی به کار می رود. لیزر دی اکسید کربن نیز در درمان های بافت نرم وضایعات سطحی کاربرد دارند. لیزر های اربیوم نیز در جراحی‌های بافت نرم و سخت دهان و همین طور سفید کردن دندان ها و درمان اندو و عصب کشی موثر هستند. در برداشت استخوان و تراش دندانها نیز لیزرهای اربیوم نقش به سزایی دارند و همانند فرز دندان پزشکی قادر به تراش دندان ها و برداشت استخوان هستند.

بهترین دستگاه دندان پزشکی

قیمت دستگاه لیزر دایود دندان پزشکی

دستگاه ليزر دندان پزشکی دايود lasotronix SMART M, با 3طول موج 980nm، 635nm و 405nm یک دستگاه لیزر دندان پزشکی و زیبایی مدرن است که در مواردی چون برش های دقیق هوموستاتیک، coagulation ، evaporation بافتی ، Biomodulation ، تشخیص و درمانهای زیبایی پوست  مورد استفاده قرار مي گيرد.

سیستم نوری و الکترونیکی خاص طراحي شده در اين دستگاه این امکان را برای شما فراهم می آورد. تا با داشتن یک دستگاه حاوی 3 دایود متفاوت، بتوانید علاوه بر استفاده از 9 گروه درمانی از پیش تنظیم شده با بیش از 100 زیرگروه، اقدام به تغییرات برنامه های درمانی متناسب با نیاز بیمارانتان نموده و هرگونه برنامه جدید درمانی ویژه بیمارانتان  را با نام خود بیمار بصورت یک پرونده الکترونیکی ثبت نمایید  .قیمت این دستگاه با توجه به وجود برند های مختلف متفاوت است.

انواع دستگاه لیزر دندان پزشکی

لیزر در دندان پزشکی و استفاده از آن یکی از مواردی است که امروزه تحت عنوان دندان پزشکی مدرن شناخته می‌شود. متخصصان دندان پزشک با توجه به نوع درمان ، از لیزر بافت سخت یا لیزر بافت نرم استفاده می کنند. البته گاهی اوقات ممکن است استفاده از هر دو لیزر ضروری باشد. انواع لیزر دندان پزشکی عبارت اند از :

 لیزر بافت سخت: از این لیزر برای برش بافت های سخت در دهان مانند مینای دندان استفاده می شود.

لیزر بافت نرم: دندانپزشکان برای درمان قسمت های نرم دهان مانند لثه ها از این لیزر استفاده می کنند.

این روش به عنوان یکی از مدرن ترین و جدیدترین متد های درمانی در دندان پزشکی محسوب می شود، برخی از افراد این نگرانی را دارند که مبادا استفاده از لیزر دندان پزشکی، آسیبی به آن ها وارد نماید. بر اساس گزارشی که از سازمان غذا و داروی آمریکا منتشر شده است، استفاده از لیزر دایود هیچ گونه خطری برای سلامت انسان ندارد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که دندان پزشک بایستی، آموزش های لازم را برای استفاده از لیزر دیده باشد. همچنین استفاده از عینک مخصوص ضروری است تا بتوان از چشمان بیمار در برابر لیزر مراقبت نمود.

پروسه های رایج بافت سخت عبارت اند از:

تشخیص حفره. لیزر میتواند با تشخیص زودهنگام پوسیدگی دندان، حفره ها را زود تشخیص دهند.

آماده سازی دندان و پر کردن دندان. استفاده از بیهوشی موضعی و مته های سنتی به هنگام درمان با لیزر لزومی ندارند. لیزر می تواند باکتری های موجود در حفره را از بین ببرد، و به سلامت طولانی مدت دندان کمک کند.

درمان حساسیت دندان. دندان هایی که به گرما و سرما حساسیت دارند می توانند با لیزر دندانی که لوله‌ هایی روی ریشه ی دندان قرار می دهد، درمان شوند.

پروسه های رایج بافت نرم عبارت اند از:

درمان لبخند لثه ای. می توان از لیزر برای رفع مشکل لثه موسوم به “لبخند لثه ای” کمک گرفت. در این روش لثه روی حجم بیشتری از دندان را می پوشاند.

افزایش طول تاج دندان. در این روش با ترمیم دندان ها، روی هر دو لثه و استخوان کار می شود تا ساختار دندان سلامت خود را به دست آورد.

درمان پیوستگی فرنولوم زبان. افرادی که فرنولوم ضخیم یا محکم دارند (چین پوست در زیر قسمت جلوی زبان که به کف دهان چسبیده است) ممکن است نیاز به درمان با لیزر داشته باشند . این روش درمانی به کودکانی که به دلیل فرنومول زبان آن ها می چرخد ، در شیر خوردن دچار مشکل هستند و یا در گفتار مشکل دارند ، کمک می کند.

از بین بردن چین های بافت نرم. لیزر می تواند چین های بافت نرم را بدون هیچ درد و بخیه ای از دندان های نامرتب جدا کند.

حذف تیرگی ها و بد رنگی لثه: که به صورت مادر زادی می باشد یا در افرادی که سیگار می کشند به وجود آماده است.وچه بسا بدون هیچ گونه تیغ یا خون ریزی در سریع ترین زمان با لیزر بر طرف خواهد شد.

فروش دستگاه لیزر دندان پزشکی

خرید و فروش تجهیزات پزشکی یکی از معضلاتی است که معمولا پزشکان و صاحبان مراکز درمانی، با آن مواجه هستند. معمولا بیمارستان ‌ها بودجۀ قابل توجهی را به خرید تجهیزات پزشکی اختصاص می ‌دهند و روی این موضوع حساسیت خاصی دارند. به علاوه، زمانی که دستگاه خراب می‌ شود، معمولا نمی ‌توانند به خوبی تعمیر کنند و به فکر فروش دستگاه می ‌افتند.

یکی از مهم ‌ترین ویژگی ‌هایی که باید قبل از خرید تجهیزات پزشکی درنظر بگیرید، عملکرد دستگاه است. تجهیزات پزشکی معمولا هزینه‌ های بالایی دارند و باید قبل از خرید به کارایی و عکردی که از دستگاه نیاز دارید، دقت کنید.

به دلیل اینکه از دستگاه خریداری شده، افراد زیادی مثل پزشکان ، پرستاران و سایر کادر درمانی استفاده می ‌کنند ، مهم است که دستور العمل ساده‌ای داشته باشد و به راحتی بتوان با آن کار کرد. پس نکتۀ دیگری که شاید خیلی از افراد به آن دقت نکنند ، راهنمای ساده و دقیق برای تمامی افرادی است که می ‌خواهند از آن استفاده کنند.

کیفیت دستگاه، ویژگی دیگری است که می ‌تواند به کمک دو ویژگی قبلی بیاید و در افزایش بهره ‌وری آن تاثیرگذار باشد. کیفیت فقط به معنای کیفیت ساخت نیست و موارد دیگری را هم در بر می ‌گیرد.

هرچه کیفیت دستگاه بیشتر باشد، طول عمر بیشتری خواهد داشت، درصد احتمال خطای آن کاهش می ‌یابد و باعث می ‌شود که کادر درمان، دغدغۀ تعمیر تجهیزات پزشکی را نداشته باشد و بیشتر روی کار خود تمرکز کند.

در نهایت، اگر برآیند این سه ویژگی مثبت باشد، می ‌توان گفت که خرید مناسبی انجام دادید. قطعا نمی ‌توان انتظار داشت که تمامی موارد گفته شده، به خوبی رعایت شوند، اما باید به گونه ‌ای باشند که از کار کردن با آن‌ها رضایت داشته باشید.

قیمت دستگاه لیزر لیفت لثه

لیفت لثه با لیزر فرایند بسیار حساسی است و نیازمند دقت و ظرافت بالایی می ‌باشد. یک دندان پزشک با تجربه می‌تواند شما را به نتیجه ای که انتظار دارید برساند. کار با لیزر نیازمند مهارت بالایی است.  قطعا دندان پزشکانی که تجربه و مهارت بیشتری دارند هزینه بیشتری هم دریافت خواهند کرد. به تبلیغات لیفت لثه با قیمت ارزان اعتنا کنید زیرا ممکن است اصلاح طرح لبخند شما را به خطر بیندازد. به گونه‌ای که بعدا مجبور شوید چندین برابر هزینه کنید تا عوارض جانبی آن را از بین ببرید. پس با توجه به روش مورد استفاده و البته مواردی دیگر از قبیل نوع لثه بیمار و نیز جنس دندان ‌های او هزینه لیفت لثه متغیر خواهد بود.

قیمت دستگاه لیزر بلیچینگ

دستگاه بلیچینگ دندان پزشکی یکی از تجهیزات کاربردی در یک مطب است که برای سفید کردن دندان ها می باشد. این دستگاه تمام لکه ها و رنگ های ایجاد شده روی دندان را از بین می برد و همین موجب شده تا افراد بسیاری به دنبال انجام آن باشند. روند کار به این صورت است که بیمار دراز می کشد و یک عینک محافظ قرار می دهد و ماده ای را بر روی لثه های خود می زند. سپس، دندان پزشک ماده ای به نام بلیچینگ که حاوی پروکساید می باشد را بر روی دندان های لک دار می زند. بعد از آن ، با دستگاه بلیچینگ، نوری را در طی مدت زمان مشخصی بر روی دندان ها می تاباند. به این ترتیب، تمامی لکه ها از بین می رود.

خرید دستگاه بیلیچینگ دندان

دستگاه بیلچینگ دندان برند ها و طرح های مختلفی دارد و شما باید مدلی را انتخاب کنید که فرایند سفید کردن دندان را به درستی انجام دهد و مدت زمان ماندگاری اش زیاد باشد. خیلی از وقت ها به دلیل بلیچینگ کردن دندان با یک دستگاه نا مناسب، لکه های دندان دوباره پدیدار شدند و بیمار شاکی شده است. قیمت این دستگاه با توجه به مدل هایش متغیر است.

قیمت لیزر اربیوم دندان پزشکی

قیمت دستگاه لیزر اربیوم را می توانید از طریق شماره تماس های داخل سایت از کارشناسان فروش الکس لیزر به عنوان فروشنده معتبر این محصول به صورت روزانه استعلام بگیرید. تکنولوژی هم چنان هرروز تغییر بیشتری در زندگی ما ایجاد می کند. دندان پزشکان برای مراقبت از سلامت دهان و دندان بیماران خود هرروز بیشتر از قبل از ابزار هایی مثل لیزر دندان استفاده می کنند. با توجه به نوع لیزری که دندان پزشک شما استفاده می کند می تواند بسیاری از بیماریهای رایج دندان را با روش ملایم تر و موفقیت بیشتری درمان کند. با استفاده از لیزرهای متفاوت که در سراسر جهان استفاده می شود میلیون ها بیمار از مزایای دندانپزشکی با لیزر مثل روش ملایم تر و بهبودی سریع تر بهره مند می شوند.

سیستم لیزر با آب که یکی از بر ترین لیزر ها و برنده جوایز متفاوت بوده است یکی از لیزر هایی است بسیار ملایم و ایمن است و جایگزین بسیار خوبی برای ابزار های دندان پزشکی محسوب می شود. در این روش از انرژی لیزر و اسپری آب همزمان استفاده می شود و می تواند بسیاری از مراحل و جراحی های دندان پزشکی را بدون ضربه یا مته کاری انجام داد.