انتخاب محصول

با مراجعه به قسمت محصولات، مشخصات محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید

سوالات متداول

با مراجعه به قسمت سوالات متداول، بیشتر پاسخ های خود را مشاهده نمایید

مشاوره خرید

با مراجعه به قسمت تماس با ما، با مشاوران ما صحبت کنید

سفارش محصول

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش، محصول خود را خریداری کنید

پشتیبانی محصول

با مراجعه به قسمت پشتیبانی محصولات، مشکل دستگاه خود را ثبت کنید

اکسترنال کولینگ پارس پرتو

دستگاه کولینگ یا خنک کننده

دستگاه کولینگ یا خنک کننده (cooling) در دستگاه های لیزر امروزه کاربرد بسیاری دارد. دستگاه کولینگ باعث می شود تا سوختگی های احتمالی که بر اثر استفاده از لیزر به وجود آید کاهش یابد. گاهی ممکن است در  فرایند لیزر بر اثر سوختن ریشه های مو به پوست آسیب برسد و موجب قرمزی و التهاب و سوختگی پوست شود. کولینگ برای پیشگیری و به حداقل رساندن این اتفاق استفاده می شود.

در واقع، مکانیزم و سازوکاری که باعث می شود در موهای پوست شما با دستگاه لیزر از بین برود، تاثیر آن از حرارتی است که دستگاه لیزر روی ریشه مو می گذارد. بنابراین قطعا تاثیر حرارت روی پوست شما توسط دستگاه های لیزر برای از بین بردن موها، باعث حرارت روی پوست هم می شود. اینجا است که نقش استفاده از دستگاه لیزر اصولی و کولینگ پررنگ می شود.

اکسترنال کولینگ شرکت پارس پرتو امرتات

اکسترنال کولینگ شرکت پارس پرتو امرتات یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما است. پارس پرتو امرتات، با شعار "سلامتی ، زیبایی، حس خوب زندگی" همواره تلاش کرده است تا بهترین دستگاه ها وتجهیزات را به مشتریان خود ارائه دهد و خدمات پس از فروش ویژه ای داشته باشد. دستگاه اکسترنال کولینگ یا کول پد یکی از دستگاه های تولیدی شرکت پارس پرتو است.

پارس پرتو امرتات

پارس پرتو امرتات علاوه بر بهترین دستگاه لیزر حذف موهای زائد دستگاه های دیگری در زمینه تجهیزات کلینیک های زیبایی، پوست و مو تولید می کند. تمامی محصولات این کمپانی در حال حاضر دارای مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور بوده و استانداردهای IEC 60601-1-1:2012 و IEC 60825:2014 و IEC 60601-2-22:2012 و ISO 13485:2016 را دارد.