هایفوتراپی خط اخم

هایفوتراپی خط اخم


اگر در آینه به خود نگاه کرده باشید و متوجه شده ‌اید یا شخصی دیگری به شما گفته است که ظاهری نگران یا عصبانی دارید در حالی که در واقع عادی و خوشحال هستید. علت آن می ‌تواند وجود خطوط افقی روی پیشانی و خطوط عمودی اخم در بین ابرو ها باشد. در حالی که عضلات صورت ما تاثیر ایجاد حالت‌ها و احساسات چهره را دارند، اما این حرکات تکراری عضلات صورت در طول زمان همراه با از دست رفتن قابلیت ارتجاعی پوست منجر به ایجاد چین و چروک‌های دینامیک می ‌شوند. در صورتی که این چروک ‌ها ظاهری پیر را برای شما ایجاد کرده ‌اند ما می ‌توانیم به شما کمک کنیم. درمان‌ های متعددی برای برطرف کردن تمام چروک ‌های روی پیشانی و ایجاد ظاهری که گویی هیچ گاه اخم نکرده ‌اید وجود دارند.

خطوطی که در پیشانی ایجاد می گردند خط اخم نامیده می شوند این خطوط هم در مردان و هم زنان ایجاد شده و دلایل فراوانی زمینه ساز ایجاد این خطوط می باشند، رفع این خطوط اخم پیشانی نیازمند روشی می باشد که بیشترین حد لیفت را در پیشانی انجام داده تا هنگام اخم کردن دیگر خطوط ظاهر نگردند، در اینجا خواهیم دید معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت چگونه انجام می گیرد. هر سال که سن انسان بالا می رود پوست بدن او خشک تر و نازک تر می شود و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و در این موقع چین و چروک در آن ظاهر شده و پوست به حالت اولیه خود برنمی گردد.

 

نحوه از بین بردن خط اخم با هایفوتراپی

هایفو تراپی بهترین لیفت غیر تهاجمی برای از بین بردن چین ‌و چروک و خط اخم است . بعد از انجام هایفو تراپی سن پوستی به‌ طور محسوسی کاهش پیدا کرده و به مرور چروک ‌های صورت ناپدید می ‌شوند. در این روش  با استفاده از دستگاه هایفو دابلو گلد و به کمک امواج هایفو تراپی ، پوست پیشانی کشیده می‌شود و خط اخم با کلاژن ‌سازی از بین خواهد رفت. تنظیمات دستگاه هایفو در هر فرد باتوجه ‌به ضخامت پوست و عمق خط اخم انجام می ‌شود . در این روش برای کسب بهترین نتیجه باید امواج به ‌طور دقیق روی محل درمان متمرکز شده باشند.

هایفو تراپی یک روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی است. در نتیجه در این روش اثری از کبودی و خون ‌ریزی مشاهده نخواهید کرد. درمان خط اخم عمیق با روش هایفو تراپی در یک جلسه انجام می ‌شود. از آنجایی ‌که درمان خط اخم ابرو به روش هایفو تراپی با روش‌های درمانی دیگر تداخل ندارد ، برای کسب نتیجه بهتر می ‌توانید بعد از مدتی تزریق بوتاکس و چربی به پیشانی را نیز امتحان بکنید.

 

هایفو تراپی خط اخم و پیشانی یک روش موثر برای از بین بردن چروک ها

در روش هایفو تراپی از امواج خاصی به نام امواج اولتراسوند ، استفاده می  شود ، زمانی که در سطح پوست به خصوص قسمت پیشانی چین و چروک به وجود می آید به دلیل آن است که کلاژن سطح پوست آسیب جدی دیده است و در واقع برای جوان سازی پوست باید جهت ترمیم آسیب کلاژن پوست اقدام کرد. یکی از قابلیت های بالایی که روش هایفو تراپی دارد، این است که شما در هر قسمت از سطح پوست صورت که بخواهید می توانید از این روش استفاده کنید، به عبارتی دیگر در قسمت دور چشم ، که همواره به عنوان آسیب پذیر ترین قسمت پوست صورت شناخته شده است نیز می توانید از این روش استفاده نمایید و نتایج بسیار رضایت بخشی را مشاهده خواهید کرد.

 

نتایج رضایت بخش هایفو تراپی پیشانی

زمانی که برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی خواستار انجام هایفو تراپی در بخش پیشانی می شوید. باید بدانید که با انجام این روش علاوه بر اینکه قسمت پیشانی شما صاف می شود، باید گفت که انجام این روش حتی باعث زیبا تر شدن سطح پوست و کشیده تر شدن ابرو های شما نیز می شود. در بسیاری از موارد به افراد پیشنهاد می شود تا که در کنار بهترین دستگاه هایفو هفت بعدی  هایفو تراپی پیشانی ، جهت هایفو تراپی قسمت های چشم و پلک نیز اقدام کنند تا تاثیرات زیبا تری را مشاهده کنند.

یکی از نکات بسیار مهمی که در ارتباط با هایفو تراپی در قسمت پیشانی باید بدانید این است که این روش بسیار نتیجه بخش است و مدت زمان ماندگاری بسیار طولانی مدتی دارد. به همین خاطر نیازی نیست تا نگران بازگشت چین و چروک به سطح پوست خود باشید ، به همین خاطر با انجام هایفو تراپی پیشانی اطمینان داشته باشید که نتیجه مطلوبی که به دست آمده گذرا نیست و برای شما ماندگار می ماند.

بوتاکس قسمت پیشانی از سوی اشخاص بسیار زیادی انجام شده است ولی متاسفانه مشکل این روش این است که بعد از مدتی دوباره امکان بازگشت چین و چروک به سطح پیشونی وجود دارد ، از همین جهت با آمدن روش ویژه و مطلوب این عمل می توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید ، امروزه با شناخته شدن این روش ، افراد زیادی خواستار انجام آن هستند و تمامی افرادی که با استفاده از هایفو پیشانی ، چین و چروک خود را از بین میبرند کاملا راضی هستند.

یک نکته ای که باید ذکر شود این است که شما نمی توانید بعد از انجام بوتاکس برای هایفو تراپی پیشانی اقدام نمایید ، ولی برعکس این نکته درست نیست. یعنی اگر که این عمل را انجام دهید می توانید بعد از تزریق بوتاکس و یا حتی تزریق چربی را انجام دهید. لازم به ذکر است که اگر ابتدا بوتاکس انجام دهید و سپس به سراغ این عمل ، آن گاه امواج مربوط به عمل هایفو تراپی پیشانی منجر به از بین بردن اثر بوتاکس می شود و آن را ذوب می کنند به همین خاطر نباید تزریق ژل و بوتاکس را قبل از هایفو تراپی پیشانی انجام داد.

 

زمان انجام هایفو تراپی چه حسی خواهید داشت ؟

در زمان انجام هایفو تراپی ممکن است کمی احساس معذب بودن داشته باشد. برخی از بیماران اثر درمان را به صورت پالس‌ های الکتریکی کوچک یا سوزن‌ سوزن شدن خیلی خفیف توصیف می ‌کنند.اگر در مورد درد نگران هستید ، در درجه‌ ی اول باید بدانید که هایفو تراپی درد ناک نبوده یا درد بسیار خفیفی دارد. به هر حال می ‌توانید با پزشک خود در مورد مصرف استامینوفن یا یک مسکن ضد التهابی غیر استروئیدی مثل ژلوفن (ایبوبروفن) قبل از شروع درمان مشورت کنید . بلا فاصله بعد از درمان ممکن است شما دچار قرمزی یا تورم خفیفی شوید که به مرور و طی چند ساعت ناپدید می ‌شوند.

 

مراحل انجام هایفوتراپی

پیش از انجام هایفو ‌تراپی نیازی به آماده ‌سازی خاصی وجود ندارد . فقط اگر آرایش دارید یا از محصولات مراقبت پوست مثل کرم ضد آفتاب استفاده کرده‌ اید ، باید آن‌ ها را پاک کنید. در طی انجام درمان مراحل زیر طی می‌ شوند:

 1. پزشک یا تکنسین محل هدف درمان را تمیز می ‌کند.
 2. ممکن است از کرم بی‌ حس کننده‌ ی موضعی در محل هدف درمان استفاده شود.
 3. پزشک یا تکنسین ژل مخصوصی را روی پوست شما قرار می ‌دهد. این ژل مانند لوبریکانت استفاده شده در سونوگرافی است.
 4. دستگاه هایفو تراپی روی پوست شما قرار گرفته و روند درمانی آغاز می ‌شود.
 5. با استفاده از مانیتور دستگاه ، پزشک یا تکنسین امواج فرا صوت را تنظیم می ‌کند.
 6. امواج فرا صوت با پالس‌ های کوتاهی به محل هدف فرستاده می ‌شوند. جلسه ‌ی درمانی بین 30 تا 90 دقیقه طول می ‌کشد.
 7. دستگاه از روی پوست برداشته می ‌شود.

در زمان ارسال امواج فرا صوت ممکن است سوزن سوزن شدن یا گرمای خفیفی را احساس کنید . برای حل مشکل می ‌توانید قبل از جلسه از دارو های مسکن استفاده بکنید . البته قبل از انجام این کار با پزشک خود مشورت کنید.بعد از اتمام جلسه درمانی می ‌توانید بلا فاصله به خانه یا محل کار رفته و به انجام کار های روزمره خود مشغول شوید.

 

مزایای هایفو تراپی خط اخم

روش درمانی بهترین دستگاه هایفو سه بعدی یکی از پیشرفته ‌ترین روش ‌های بدون جراحی و غیر تهاجمی لیفت صورت است و مزایای زیادی دارد. برخی از آن ها عبارت اند از:

 1. ۱ تا ۳ جلسه درمانی برای رسیدن به نتایج دل خواه کافی است.
 2. نتایج هایفو تراپی حدود ۱ تا ۲ سال ماندگاری دارند .
 3. جلسات درمانی کوتاه مدت است و بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌ کشد.
 4. روش درمانی آسان ، بی ‌دغدغه و بدون دوره‌ ی نقاهت یا ریکاوری
 5. بدون استفاده از تزریق و برش‌
 6. بدون خون ریزی ، درد و پانسمان
 7. می ‌تواند باعث افزایش ماندگاری نتایج جراحی ‌های زیبایی شود.
 8. می ‌تواند همراه با روش‌ های دیگر درمانی مثل میکرونیدلینگ انجام شود.
 9. هزینه‌ ی بسیار کمتری نسبت به جراحی دارد.

 

در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که چگونه خط اخم را درمان کنیم توصیه می‌شود برای دریافت نتیجه مطلوب با متخصص پوست و زیبایی مشورت کرده تا بهترین و پیشرفته ترین دستگاه را برای جوان سازی پوست استفاده بکنید.