مزیت های استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا

مزیت های استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا


آیا شما هم می خواهید موهای زائد بدن خود را به کمک دستگاه لیزر دایود لومینا از بین ببرید؟ آیا می دانید که برای خرید بسیار ارزان قیمت دستگاه لیزر دایود مدل مذکور بایستی از کجا اقدام کنید؟

استفاده از فناوری لیزر برای اولین بار در سال 1960 توسط فیزیکدان معروف آمریکایی به نام تئودور مائین انجام شد به طوری که وی توانست این فناوری را به راحتی در دنیای پزشکی اجرا کرده و از این طریق به دستاوردهای بی نظیری دست پیدا کنید. از لیزر در سال 1964 نیز برای درمان برخی از بیماری های پوستی استفاده شد. همین امر سبب شده تا در کم ترین زمان ممکن بسیاری از شرکت ها و برندها علاقه مند برای طراحی و ساخت بهترین دستگاه های لیزری باشند. این دستگاه ها می توانند طیف گسترده ای از اشعه ها و نور را در خود جای دهند و پرتوهای خروجی از این دستگاه ها نیز از یک طول موج خاصی پیروی می کنند. از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای استفاده از دستگاه های لیزری نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-         از بین بردن موهای زائد در صورت و بدن

-         از بین بردن لکه های صورت و بدن

-         از بین بردن خال های مزاحم موجود در صورت و بدن

یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع دستگاه های لیزری طراحی شده در بازار را دستگاه لیزر دایود لومینا شکل داده است و شما می توانید در بسیاری از ویترین های شاهد عرضه شدن این محصول باشید. اگر می خواهید یکی از مرغوب ترین و بی نظیرترین دستگاه لیزری را برای خود یا کلینیک زیبایی تان تهیه و خریداری کنید، می توانید دستگاه لیزر دایود مدل لومینا را در اولویت های خود قرار دهید و از تمام مزیت ها و فواید آن نهایت بهره مندی را داشته باشید. در ادامه مقاله می خواهیم راجع به مزیت های استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا و نکات کلیدی در استفاده از این دستگاه مطالب بیشتری را برایتان ارائه دهیم.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر دایود لومینا

در دنیای امروزه شما دیگر می توانید با کمک و استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا به راحتی و بدون درد از تمام موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شده و زیبایی را برای خود به ارمغان آورید. این محصول، تحت پیشرفته ترین تجهیزات و دانش به روز آلمانی تهیه و طراحی می شود و همین امر نیز سبب شده است تا از کارایی و عملکرد بسیار منحصر به فردی برخوردار باشد. دستگاه لیزر دایود لومینا از نوع نیمه هادی بوده و محدوده اشعه های آن نیز مادون قرمز می باشد. این دستگاه با داشتن کریستال های با ابعاد بسیار کوچک، می تواند شگفت انگیزترین کارایی را از خود به نمایش بگذارد. از مهمترین و اصلی ترین موارد استفاده شده در این مدل از دستگاه های لیزری می توان به ایندیم، آلومینیوم، گالیم و آرسنیک اشاره کرد که این مواد به شکل کریستال مانند مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید صحیح ترین و درست ترین راه استفاده از این دستگاه را به راحتی از روی دفترچه راهنمای آن مورد مطالعه قرار داده و از این طریق به شکل مطلوبی از آن استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز با دوستان ما از همین وب سایت در تماس باشید.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا

بی شک از اصلی ترین و مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از افراد به دنبال استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا باشند، مزیت ها و فوایدی می باشد که می توانند با استفاده از این دستگاه به دست آورند. اگر شما نیز قصد خرید این محصول را دارید می توانید در وهله ی اول با مزیت های آن آشنا شده و سپس ثبت سفارش مورد نظرتان را انجام دهید. از بارزترین و مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا نیز می توان به آیتم هایی از جمله زیر اشاره کرد:

-         طول عمر بیشتری را در مقایسه با دیگر دستگاه های لیزری دارد

-         هزینه های نگهداری و تعمیراتی این مدل از دستگاه های لیزری بسیار مناسب می باشد.

-         داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات محیطی و انواع ضربات

-         قابلیت استفاده برای انواع مختلفی از تیپ های پوستی

-         داشتن سرعت شات بسیار بالا بودن ایجاد درد

-         داشتن سیستم خنک کننده

-         قابلیت از بین بردن انواع موهای ضخیم و نازک

-         داشتن سرعت عمل بسیار بالا

-         مناسب برای استفاده در قسمت های مختلف بدن

شما نیز می توانید با در نظر گرفتن تمام مزیت ها و فواید مذکور در فوق، یکی از بهترین این دستگاه را تهیه و خریداری نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

تعداد جلساتی که می توانید از دستگاه لیزر دایود لومینا استفاده کنید؟

شما هم می توانید با خرید و سفارش دادن دستگاه لیزر دایود لومینا از همین وب سایت، با موهای زائد بدن خود خداحافظی کرده و زیبایی را با تمام وجود خود احساس و لمس نمایید. توجه داشته باشید که امروزه در بسیاری از پزشکان زیبایی در کلینیک ها، با کمک گرفتن از این دستگاه، توانسته اند در کوتاه ترین زمان ممکن موهای زائد بیماران خود را از بین برده و رضایتمندی آنها را به دست آورند. شما می توانید با بهره مندی از دستگاه لیزر دایود لومینا، به شکل متوسط در 6 الی 10 جلسه، به طور کامل از موهای زائد بدن خود خلاص شوید. البته در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار زیادی در تعیین دقیق تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان موثر می باشد که از اصلی ترین این آیتم ها می توان به سن، جنس، سطح فعالیت هورمون ها و ناحیه ای که می خواهید موهای زائد را از بین ببرید، اشاره کرد. با این حال شما می توانید قبل از بهره مند شدن از عملکرد و کارایی دستگاه لیزر دایود، با پزشک معالج خود، در خصوص تعداد دفعات مراجعه، صحبت کنید. این دستگاه با داشتن قابلیت های بسیار فوق العاده و بی نظیر خود، زیبایی بی نظیر را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما به ارمغان آورد که این موضوع خواسته بسیاری از افراد جامعه می باشد.

نکات کلیدی در مورد دستگاه های لیزری دایود

دستگاه لیزر دایود لومینا در مقایسه با دیگر انواع دستگاه های لیزری از نکات بسیار کلیدی برخوردار هستند که هر کدام از این نکات می تواند یکی از مهمترین آیتم ها برای جلب توجه مشتریان باشد. از بارزترین و اصلی ترین نکات کلیدی در مورد دستگاه لیزر دایود لومینا نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-         در مساحت های بسیار بزرگ تری قابلیت استفاده را دارند.

-         شما می توانید از این دستگاه به راحتی برای از بین بردن موهای زائد پوست های زائد نیز استفاده کنید.

-         با داشتن قابلیت نفوذ عمق بسیار بیشتر خود، می تواند عمیق ترین فولیکول پوست را نیز تحت تاثیر و درمان قرار دهد.

-         از عوارض جانبی و معایب بسیار کمتری در مقایسه با سایر دستگاه های لیزری برخوردار می باشد.

مراقبت های قبل استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا

امروزه شما می توانید در بسیاری از کلینیک های زیبایی و سلامت، شاهد استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا باشید، چرا که متخصصان زیبایی نیز پی به بهتر بودن کارایی و عملکرد این دستگاه برده اند و از این روی نیز، استفاده این دستگاه را در اولویت های خود قرار می دهند. اگر شما نیز قصد دارید تا موهای زائد بدن خود را به کمک دستگاه لیزر دایود لومینا از بین ببرید، بایستی به برخی از مهمترین نکات توجه لازم را داشته باشید. مراقبت های قبل استفاده از دستگاه لیزر مذکور می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-         تمام موهای زائد ناحیه ای که می خواهید لیزر را در آن قسمت اجرا کنید، از بین برده و آنها را بتراشید.

-         توصیه می شود که تا یک ماه قبل از انجام لیزر، به هیچ وجه موهای خود را برنزه نکنید.

-         تا یک ماه قبل از لیزر نمودن موهای زائد بدن خود، به هیچ وجه از موچین، موبر و موم استفاده نکنید و برای از بین بردن موهای زائد فقط از تیغ استفاده کنید.

-         به یادداشته باشید که تا 6 ماه قبل از این پروسه از آکوتان برای درمان جوش های خود استفاده نکنید.

-         قبل از انجام هرگونه اقدامی با پزشک معالج خود در مورد عوارض بسیار کمیاب این روش صحبت های لازم را انجام دهید.

-         در هنگام به کار بردن دستگاه لیزر دایود به هیچ وجه از جواهرآلات و عطر استفاده نکنید.

مراقبت های بعد استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا

همانطور که می دانید، استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا برای از بین بردن موهای زائد بدن، نیازمند یک سری از مراقبت های بعد درمان نیز دارد که اگر بیماران به این موارد توجه کافی را نداشته باشند در این صورت ممکن است آسیب های بسیار جدی تری را متحمل شوند. مراقبت های بعد استفاده از دستگاه لیزر دایود لومینا نیز به شکل زیر عنوان می شوند:

-         استفاده از کمپرس های سرد به منظور کاهش میزان ورم و قرمزی موجود در ناحیه مورد نظر

-         تا قبل از اینکه ورم فروکش نکرده است از انجام هرگونه ورزشی خودداری کنید.

-         توصیه می شود که حداقل تا 12 ساعت بعد از انجام لیزر، از استخر، سونا و دوش آب گرم خودداری کنید چرا که سبب افزایش ورم و قرمزی پوست تان خواهد شد.

-         تا یک هفته بعد از انجام این فرایند، از مواد تحریک کننده ای استفاده نکنید.

-         پزشکان زیبایی پوست توصیه می کنند که تا سی روی بعد از انجام لیزر، از برنزه کردن خودداری کنید.

-         در صورت داشتن هرگونه مشکلی، سریعا با پزشک معالج خود در ارتباط باشید.

هر یک از مراقبت های مذکور در فوق را جدی بگیرید تا بتوانید بی نظیرترین نتیجه را از عملکرد دستگاه لیزر دایود مشاهده کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به پوستی بسیار لطیف و عاری از هرگونه موی زائدی دست پیدا کنید.

خرید دستگاه لیزر دایود لومینا

در سال های اخیر شاهد افزایش میزان فروش دستگاه لیزر دایود لومینا هستیم که این امر یکی از بارزترین نشانه های باکیفیت و مرغوب بودن این دستگاه می باشد. شما می توانید به راحتی از وب سایت مقابل خود، اقدامات لازم را برای خرید این دستگاه انجام دهید و برای این کار کافی است بر روی محصول مد نظرتان کلیک نموده و آن را در سبد خرید خود بیفزایید تا بدین شکل بتوانید سایر مراحل خرید را طی کرده و یکی از باکیفیت ترین دستگاه لیزر را تهیه نمایید. در خرید دستگاه لیزر دایود لومینا نیز حتما به برخی از نکات توجه ویژه ای را داشته باشید که از حساس ترین آنها می توان به وارد کردن آدرس محل تحویل اشاره کرد. البته می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در فرایند و پروسه خرید، به راحتی با همکاران پشتیبانی یا فروش ما در ارتباط باشید و از این طریق بی نظیرترین و موفقترین خرید را شکل دهید. برای تجربه خرید بسیار ایده آل، توصیه می شود که این فرصت کمیاب را از دست ندهید.

Figure 5خرید دستگاه لیزر دایود لومینا

قیمت دستگاه لیزر دایود لومینا

یکی از اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود لومینا، قیمت این محصول می باشد به طوری که خریداران می خواهند مناسب ترین و باکیفیت ترین دستگاه لیزر را با قیمت پایینی تهیه کنند. دستگاه لیزر دایود لومینا از قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با دیگر انواع دستگاه های لیزری برخوردار می باشد و همین امر نیز می تواند از دیگر مهمترین آیتم های موثر در افزایش میزان فروش این محصولات باشد. شما می توانید قیمت این دستگاه را به راحتی از همین فروشگاه پیش روی خود مورد مشاهده قرار داده و با در نظر گرفتن بودجه و توان مالی خود، اقدام به خرید آنلاین داشته باشید. لازم می باشد که قبل از خرید مورد نظرتان نیز، نظرات سایر خریداران را مورد مطالعه قرار دهید تا با خیال راحت و بدون داشتن نگرانی، این محصول را سفارش دهید. اشاره به این امر نیز بسیار مهم می باشد که شما می توانید قیمت این دستگاه را در سایر فروشگاه های اینترنتی یا حقیقی مورد بررسی قرار دهید و از این طریق به مناسب بودن قیمت های موجود در وب سایت ما پی ببرید.