هرآنچه درباره هایفوتراپی هفت بعدی باید بدانید

هرآنچه درباره هایفوتراپی هفت بعدی باید بدانید


پوست به مرور با افزایش سن، مصرف دخانیات، آب هوای آلوده و استفاده زیاد از لوازم آرایشی کیفیت و سلامت خود را از دست می دهد. چین و چروک با عوامل نامبرده در صورت و گردن و سایر نواحی پوست ظاهر می شود. در گذشته پزشکان برای جوانسازی پوست، اکسیرها و پمادهای دارویی را تجویز می کردند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاههای جوانسازی پوست ساخته شده اند. یکی از دستگاه های جوانسازی پوست، دستگاه هایفوتراپی هفت بعدی حرفه ای است. که این دستگاه برای صورت، شکم، پهلو و سایر بدن  استفاده می شود.

 

دستگاه هایفو هفت بعدی چیست؟

دستگاه هایفو هفت بعدی یک راه درمانی با امواج اولتراسوند است که بصورت متمرکزی با شدت و قدرت بالا برای جوان سازی پوست و جهت زیبایی استفاده می شود. دستگاه هایفو 7 بعدی علاوه بر لاغری و ترمیم پوست، در درمان مشکلات پوستی نیز بکار می رود. دستگاه جدید هایفوتراپی هفت بعدی که قدرت و توانی بالا برای درمان پیری زودرس پوستی، هایفوتراپی واژن زنان برای رفع خشکی و شلی پوست، درمان چاقی و حذف چربی های اضافه، سفتی و لیفتینگ پوست را دارد.

 

معرفی مشخصات فنی دستگاه هایفو اولترا 7D

دستگاه هایفو 7D )هفت بعدی( شامل 7 کارتریج و دو هندپیس اولترا قدرتمند است، که یکی برای جوانسازی صورت و دیگری برای لاغری و لیفتینگ بدن است. کارتریج صورت 20000 شات و کارتریج بدن 30000 شات دارد. قدرت دستگاه 1000 وات است و صفحه نمایش 15 اینچی را دارد.

  • سایز پروب های صورت: 5/1 میلی متر، 3 میلی متر، 5/4 میلی متر، 2 میلی متر(هرکدام 20000 شات)
  • سایز پروب های بدن: 9 میلی متر، 6 میلی متر، 13 میلی متر، (هرکدام 30000 شات)

 

عملکرد و طرزکار دستگاه هایفو 7 بعدی چگونه است؟

  • هایفو الترا 7 بعدی بدن و صورت، یک راه درمانی از امواج متمرکز اولتراسوند با شدت بالاست. دستگاه هایفو 7D ، درمانی کاملا غیر تهاجمی و بدون عمل جراحی است. مکانیزم دستگاه هایفو 7 بعدی، که با ارسال امواج التراسوند یا امواج سونوگرافی پرانرژی در یک نقطه خاص، و سپس تبدیل انرژی آن به گرماست.
  • حرارت گرمایی هایفو در عمق پوست باعث تحرک پذیری کلاژن های قدیمی و تولید کلاژن جدید در پوست است. درجه حرارت هایفو حداقل بوده و بدون سوزش و درد و یا حتی خونریزی است.

 

کاربرد و فواید استفاده از دستگاه هایفو هفت بعدی

مزایا و فواید دستگاه جدید جوانسازی هایفو 7 بعدی، با داشتن کارتریج های مخصوصش سرعت و کیفیت هایفوتراپی  را چند برابر می کند. کارتریج های صورت و بدن نقاط فوکوس مختلفی را دارند، که برای صورت از میکرو فوکوس برای نقاط کوچک و برای بدن نیز از روش ماکروفوکوس که ناحیه کانونی بزرگی را در بر می گیرد استفاده می شود. کاربرد کارتریج های هایفو هفت بعدی که 3 حالت رنگ، بافت، سن را درمان می کند، بشرح زیر است:

  • استفاده درمانی از هایفو هفت بعدی با کارتریج های صورت با سایز 5/1 و 3 و 5/4 میلیمتری برای فرم دهی و کانتورینگ، سفتی و لیفتینگ، رفع خطوط اخم و گردن، رفع پفی و خطوط اطراف چشم، رفع چین چروک اطراف لب، است. کارتریج 2 میلی متری نیز، تأثیر قابل توجهی روی علائم کشش، علائم رشد و علائم چاقی دارد.
  • استفاده درمانی از هایفو هفت بعدی با کارتریج های بدن با سایز(6، 9، 13) میلیمتری جهت کاهش چربی های اضافه و فرم دهی به بدن، سفتی و بلند کردن پوست، فرم دهی به سینه است.

 

نکات قبل و بعد از انجام هایفوتراپی هفت بعدی

انجام هایفتراپی 7 بعدی در یک جلسه بوده و بدون نیاز به عمل جراحی است. نکاتی که قبل از مراجعه به پزشک باید انجام دهید پوست را کامل بشورید. در طی انجام هایفوتراپی اگر پوست حساسی دارید، از پزشک خود بی حسی های موضعی را درخواست نمایید. بعد از درمان هایفوتراپی پوست خود را گرم نکرده و از قرار گرفتن در معرض آفتاب پرهیز نمایید. توجه داشته باشید اگر دچار بیماری هستید قبل انجام هایفوتراپی، پزشک خود را مطلع نمایید.

 

قیمت دستگاه هایفو هفت بعدی چقدر است؟

خوشبختانه با توجه به بروز بودن دستگاه هایفو 7 بعدی، قیمت مناسبی نیز دارد. از طریق راه های ارتباطی، جهت کرایه یا خرید دستگاه هایفو7 بعدی حتی بصورت اقساط، با متخصصین ما در ارتباط باشید.