هایفو، معجزه جوانی پوست

هایفو، معجزه جوانی پوست


دستگاه هایفو اولترا دارای پیشرفته ترین تکنولوژی جهت لیفتینگ و سفت کردن پوست بدون جراحی است که ماندگاری بالایی داشته و یک روش بدون درد و غیر تهاجمی است. عبارت HIFU از عبارت لاتین High Intensity Focused Ultrasound به معنای “امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا” گرفته شده است. این دستگاه می تواند انرژی امواج صوتی را بدون ایجاد هیج گونه آسیبی در لایه های زیرین پوست متمرکز نماید. این امواج به لایه SMAS  که در عمق 3 میلی متری پوست است تابانده می شوند. امواج صوتی پوست را تحریک کرده و سبب کلاژن سازی در آن می شوند.

این دستگاه دارای 5 کارتریج جوانسازی است، شامل کارتریج های 1.5 و 3 و 4.5 میلی متری که برای افتادگی های صورت و غبغب  است و کارتریج های 8 و 13 میلی متری که برای لیفتینگ و جوانسازی بدن به کار می رود. از مزیت های این دستگاه می توان به نمایش تمامی کارهای دستگاه روی مانیتور اشاره کرد که این ویژگی سبب می شود تا اپراتور دچار خطا و اشتباه در حین کار نشود.

 

کاربردهای هایفو تراپی

 • رفع چین و چرک
 • لیفت رفع غبغب
 • جوان سازی پوست
 • درمان شلی و افتادگی پوست
 • لیفت شکم و پهلو

 

خرید دستگاه هایفوتراپی

کلینیک دارها برای راه اندازی قسمت جوانسازی با هایفوتراپی لازم است که یا خودشان یک متخصص زنان و زایمان یا کارشناس مامایی باشند و یا اینکه از افرادی که دارای این مدرک هستند باید درخواست کنند که مدرکشان را در آن کلینیک نصب نمایند. فردی که کار هایفوتراپی را انجام می دهد می بایست دوره آموزش اپراتوری و کار با دستگاه هایفوتراپی را گذرانده باشد.

این دستگاه دارای مشخصاتی است که هنگام خرید باید به آنها دقت نمود:

 • هندپیس دستگاه هایفو DEEP: دستگاه هایفو دارای دو هندپیس است. یکی از آنها جهت جوانسازی صورت و بدن و دیگری هندپیس ژنیتال است که جهت جوانسازی و تنگ کنندگی واژن و ناحیه تناسلی زنان به کار می رود.
 • کارتریج دستگاه هایفو DEEP: دستگاه هایفو DEEP یک دستگاه 7 کارتریج است. دستگاه به صورت اتوماتیک وار کارتریجی را که در هندپیس قرار می گیرد، شناسایی می کند.
 • صفحه نمایش دستگاه هایفو DEEP: دستگاه هایفو 5 بعدی دارای صفحه نمایش ال سی دی 16 اینچی است و اپراتور به راحتی می تواند با استفاده از آن کار خود را انجام دهد.

 

انواع دستگاه هایفو

دستگاه های هایفو به سه دسته تقسیم می شوند:

 • هایفو صورت
 • هایفو صورت و بدن
 • هایفو صورت بدن و واژینال

 

قیمت دستگاه هایفو

دستگاه های هایفوتراپی در دسته های دو بعدی، سه بعدی و پنج بعدی موجود هستند. بعد از تعیین ابعاد کاری، توجه به نو و یا دست دوم بودن، هایفو بدن و یا واژینال بودن در تعیین قیمت آنها موثر است.

دستگاه اولترا و دلتا : جز پیشرفته ترن دستگاه های هایفوتراپی هستند و تعداد شات های هر دو دستگاه یکسان بوده ولی قیمت هرکدام متفاوت است.

دستگاه هایفو سه بعدی: این دستگاه دارای مزیت هایی نسبت به دستگاه های قدیمی تر است، از جمله انجام کار توسط 11 لاین به صورت همزمان و سرعت بالای انجام کار.

دستگاه هایفو چهار بعدی: این دستگاه جدیدترین دستگاه هایفو جهان است. این دستگاه نسبت به دستگاه سه بعدی می تواند برای مشتریان بیشتری استفاده شود و می تواند به صورت همزمان 12 تا 15 لاین شات را بزند. تعداد شات و لاین را می توان انتخاب کرد. قیمت این دستگاه نسبت به هایفو سه بعدی کمتر است.

دستگاه هایفو سالنی: مدت زمان درمان در این دستگاه بیشتر است اما قیمت پایین تری نسبت به دیگر دستگاه ها دارد و کاربرد بیشتری دارد.