دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی


در دنیای امروز، خالکوبی یکی از مشکلات پوستی رایج است که بسیاری از افراد با آن روبرو می شوند. خالکوبی ها معمولاً به دلیل افزایش تولید ملانین، که پیگمانت هایی هستند که پوست را رنگی می کنند، ایجاد می شوند. در نتیجه، پوست در مناطق خاصی مانند صورت، دست و پا، پشت و شانه، سینه و گردن تیره تر می شود. با این حال، شانس اینکه با استفاده از دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی، این مشکلات پوستی را برطرف کنید، بسیار بالاست. دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی و تتو، یکی از بهترین روش های درمان خالکوبی است. این دستگاه با استفاده از پرتوهای لیزر قدرتمند، پیگمانت های موجود در پوست را از بین می برد. برای این کار، دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی به صورت همزمان چند موج لیزری را به پوست شما ارسال می کند. این موج ها به طور دقیق برای حذف پیگمانت ها و تولید کلاژن در پوست شما طراحی شده اند. برای اطلاع از قیمت بهترین دستگاه لیزر کیوسوییچ به سایت پارس پرتو امرتات مراجعه کنید.

 

 

ایا دستگاه پاک کننده خالکوبی واقعا تاثیر گذار است؟

استفاده از دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی، بسیار کارآمد است و می تواند به شما کمک کند تا پوستی صاف، تمیز و بدون خالکوبی داشته باشید. با این حال، برای داشتن نتایج بهتر، باید به چند نکته توجه کنید. برای مثال، برای بهتر شدن نتایج، باید پوست شما را برای درمان به خوبی تمیز کنید. همچنین، پوست شما باید قبل از درمان، خشک و تمیز باشد. در هر صورت، اگر شما دنبال یک راه حل موثر برای برطرف کردن خالکوبی های پوست هستید، دستگاه لیزر پاک کننده خالکوبی کیوسوییچ یکی از بهترین گزینه های موجود است. این دستگاه می تواند به شما کمک کند تا پوستی جوان، صاف و بدون خالکوبی داشته باشید و خود را با اعتماد بیشتری به خودتان نشان دهید.

 

لیزر کیوسوییچ چیست؟

لیزر کیوسوییچ، یک نوع لیزر است که برای تولید پالس های فشرده و بسیار کوتاه استفاده می شود. این پالس ها، معمولاً در حدود یک نانوثانیه (یک بیلیونم ثانیه) طول دارند و از این رو به عنوان پالس های فشرده یا اولتراشورت (Ultra-short) شناخته می شوند. لیزر کیوسوییچ از دو قسمت عمده تشکیل شده است: یک کریستال جامد و یک دستگاه کنترل کننده. کریستال جامد، معمولاً از یکی از سه نوع کریستال جامد یا یک اسپینل به عنوان ماده فعال لیزر استفاده می شود. دستگاه کنترل کننده، وظیفه کنترل انرژی لیزر و تولید پالس های فشرده را بر عهده دارد.

 

کاربرد های لیزر کیوسوییچ چیست؟

لیزر کیوسوییچ در صنایع ارتباطات نوری نیز بسیار مهم است. برای مثال، این لیزر در تجهیزات ارتباطی نوری برای ارسال اطلاعات با سرعت بالا به کار می رود و همچنین در سیستم های تصویربرداری پزشکی نیز استفاده می شود. در کل، لیزر کیوسوییچ یکی از لیزر های بسیار قدرتمند و مهم در علوم نوری است که در بسیاری از کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از جمله پاک کردن تتو که مهم ترین کارایی ان محسوب می شود.

 

جلسات پاک کردن خالکوبی به چه صورت است؟

حذف تتو با استفاده از لیزر کیوسوییچ، یکی از روش های رایج در حذف تتوهای قدیمی است. برای حذف تتو با استفاده از لیزر کیوسوییچ، ابتدا باید به یک متخصص پوست مراجعه کنید و نظر وی را درباره میزان قابلیت حذف تتوی شما با استفاده از لیزر کیوسوییچ بپرسید. سپس دستگاه لیزر کیوسوییچ به کمک یک الکترود، به ناحیه مورد نظر روی پوست شما کار می کند و لیزر انرژی را به پوست شما منتقل می کند، که به طور مستقیم به رنگ تتو تبدیل می شود و ذرات رنگ را از پوست شما جدا می کند.

 

این فرایند معمولاً در چند جلسه تکراری انجام می شود و هر جلسه باید به مدت چند دقیقه انجام شود. در هر جلسه، دستگاه لیزر کیوسوییچ با توجه به تنظیمات محدوده طیف رنگی تتو، از روش های مختلفی برای درمان استفاده می کند. به طور کلی، پوست در جلسات بعدی آماده شده و در هر جلسه، تتو به شکل قابل توجهی کاهش می یابد. مهم است بدانید که حذف تتو با استفاده از لیزر کیوسوییچ، فرایندی کاملاً غیر قابل بازگشت است و در برخی موارد، ممکن است به جای حذف تتو، صدمات جدیدی به پوست شما وارد شود. لذا، قبل از شروع هرگونه فرایند حذف تتو با استفاده از لیزر کیوسوییچ، بهتر است با متخصص پوست مشورت کنید و در مورد مزایا و معایب این روش با وی صحبت کنید.

 

مزایای دستگاه لیزر کیوسوییچ چیست؟

از مزایای دستگاه پاک کننده لیزر می توان به موار زیر اشاره کرد:

 

 • تاثیرات سریع:

 • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، می توان تتو را در مدت زمان کوتاهی حذف کرد. در حالی که دیگر روش ها مانند جراحی و گردشگری برای حذف تتوها بیشتر از چند جلسه نیاز دارند.

   

  کمترین خطر عفونت:

 • در حالی که روش های دیگری که برای حذف تتوها استفاده می شوند، مثل جراحی و برش، ممکن است با خطرات عفونی همراه باشند، در صورت استفاده از لیزر کیوسوییچ، این خطر کمتر است.

   

  نداشتن علائم برجسته:

 • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، می توان تتو را به طور کامل حذف کرد و به جای آن نداشتن هیچ نشانی روی پوست.

   

  کاهش خطر ایجاد آسیب برای پوست:

 • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، احتمال ایجاد آسیب به پوست کاهش می یابد.

 

معایب دستگاه کیوسوییچ چیست؟

از معایب دستگاه پاک کننده لیزر می توان به موار زیر اشاره کرد:

 

  • تاثیرات سریع:
  • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، می توان تتو را در مدت زمان کوتاهی حذف کرد. در حالی که دیگر روش ها مانند جراحی و گردشگری برای حذف تتوها بیشتر از چند جلسه نیاز دارند.

   

  • کمترین خطر عفونت:
  • در حالی که روش های دیگری که برای حذف تتوها استفاده می شوند، مثل جراحی و برش، ممکن است با خطرات عفونی همراه باشند، در صورت استفاده از لیزر کیوسوییچ، این خطر کمتر است.

   

  • نداشتن علائم برجسته:
  • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، می توان تتو را به طور کامل حذف کرد و به جای آن نداشتن هیچ نشانی روی پوست.

   

  • کاهش خطر ایجاد آسیب برای پوست:
  • با استفاده از لیزر کیوسوییچ، احتمال ایجاد آسیب به پوست کاهش می یابد.

 

 

موارد منع استفاده از لیزر کیوسوییچ

 • خانم های حامله
 • سابقه بروز هرپس سیمپلکس
 • سابقه کلوئید

 

آیا تکنیک لیزر کیوسوئیچ درد دارد؟

استفاده از لیزر کیوسوئیچ باعث مقداری سوزش در نواحی تحت درمان می شود و نیازی به استفاده از داروهای بی حسی در حین درمان نمی باشد .ولی اگر پوست حساسی دارید 30 دقیقه قبل از لیزر کیوسوئیچ می توانید از یک کرم بی حس کننده موضعی استفاده کنید.

 

لیزر کیوسوئیچ  عوارض و خطراتی دارد ؟

به وجود امدن لکه های قهوه ای و قرمز پس از درمان طبیعی است که پس از زمانی پوسته پوسته شده و از بین می روند این مورد به خودی خود درمان می شود ولی در مواقعی که کم است باعث زخم و عفونت می شود که باید به دکتر مراجعه کنند پس از درمان با این روش باید مراقبت هایی که پزشک توصیه کره را حتما انجام دهیم و دوری از نور آفتاب ضروری است .

 

هزینه ی انجام لیزر کیوسوئیچ

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ کمی بالا میباشد اما اگر که نمی خواهید هزینه زیادی پرداخت کنید می توانید از لک برها و ضد آفتاب ها استفاده کنید تا به مرور زمان  لکه های شما کم رنگ تر شود یا از میکرودرم ابریژن برای پاک کردن لک های سطحی و جای جوش خود استفاده بکنید.

 

به خاطر داشته باشید خدمات زیبایی جدا بر صرف وقت و هزینه اگر نزد دکتر های مجرب انجام نشود ممکن است خصارت های جبران ناپذیری دربرداشته باشد که تاثییر مستقیم در اعتماد به نفس و ظاهر فرد داشته باشد. پس در انتخاب پزشک و کلینیک خود دقت کافی را داشته باشید.