لیفت ابرو با هایفوتراپی


ایا می دانید حدود 25 درصد از زیبایی صورت به ابرو ها اختصاص دارد؟ این که ابروهای افتاده می توانند صورت شما را خسته و عبوس و چشم های شما را کوچک تر از حالت نرمال نشان دهند و چون نمی توان علت اصلی افتادن ابرو ها که افزایش سن و مواردی است که با کاهش تولید کلاژن و الاستین در پوست شما اتفاق می افتد را از بین برد، پس لیفت ابرو می تواند تاثیر دو چندانی در زیبایی صورت شما داشته باشد. ولی لیفت ابرو دقیقا چیست؟  لیفت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت شما می گذارد و لیفت ابرو با هایفو چه سودی نسبت به بقیه متدها دارد؟ اگر به این موضوع علاقه مند هستید پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید. شما در این مقاله از پارس پرتو امرتات با دستگاه هایفو  آشنا می شوید. 

 

 

بهترین روش لیفت ابرو چیست؟

انتخاب کردن بهترین متد لیفت ابرو باید با توجه به موقعیت هر شخص انجام گیرد. هر شخصی الزامات و نیازهای مختص به خودش را دارد و ممکن است متد های مختلفی برای رسیدن به بهترین نتیجه برای اشخاص مختلف انتخاب شود. ولی بیشتر متخصصین پوست و مو، هایفوتراپی ابرو را بهترین متد لیفت پوست می دانند. برای اینکه نه تنها نتایج آن در طولانی مدت موثر تر است بلکه هیچ گونه عوارض جانبی و دوره نقاهتی نیز ندارد . پایین بودن قیمت لیفت ابرو با هایفوتراپی از دیگر علل انتخاب آن به عنوان بهترین متد لیفت ابرو از طرف زیبا جویان است.

 

لیفت پیشانی با هایفوتراپی

هایفوتراپی پیشانی یک متد بسیار عالی برای لیفت و جوانسازی پیشانی است. می تواند به شما پوستی جوان و صاف و بشاشی را هدیه دهد. این متد در مقایسه با دیگر روش های موجود برای از بین بردن چین و چروک بسیار موثرتر است به همین دلیل در همه جهان اشخاص برای از بین بردن چین و چروک ناحیه پیشانی نیازمند انجام هایفوتراپی پیشانی هستند تا که در کمترین زمان ممکن اثرات مشهود و موثر این متد را بر روی پیشانی خود مشاهده کنند.

 

در روش هایفو از امواج خاصی به نام امواج اولتراسوند، استفاده می شود، زمانی که در سطح پوست شما مخصوصا قسمت پیشانی چین و چروک به وجود می آید به دلیل آن است که کلاژن سطح پوست آسیب زیادی دیده است و در واقع برای جوانسازی پوست باید برای ترمیم آسیب کلاژن پوست اقدام کرد. یکی از قابلیت های بالایی که روش هایفوتراپی دارد، این است که شما در هر قسمت از سطح پوست صورتتان که بخواهید می توانید از این روش استفاده کنید، همچنین در قسمت دور چشم ها، که همیشه به عنوان آسیب پذیر ترین قسمت پوست صورت شناخته شده است نیز می توانید از این روش استفاده نمایید و نتایج بسیار رضایت بخشی را مشاهده نمایید.

 

مزایای هایفوتراپی

یکی از مزایای بزرگ هایفو بدون جراحی بودن ان می ‌باشد و در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و غیره را ندارد. فقط در 1 جلسه انجام می‌شود و نتایجی ماندگار را به همراه دارد. دردی ندارد پس حتی نیاز به بی ‌حسی موضعی هم نمی باشد. نیاز به بستری ندارد چون به ‌صورت سرپایی انجام می‌ گیرد. متدی بی‌خطر و ایمن برای زیبا جویان می‌باشد چون هیچ نوع اشعه‌ ای ندارد یعنی هایفوتراپی مانند سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می ‌کند که کاملاً بدون ‌خطر است و هیچ نوع عارضه پوستی مانند لک و زخم و غیره را بر روی پوست ایجاد نمی ‌کند.

 

 

عملکرد هایفو پیشانی

هایفو پیشانی باعث تابش انرژی به پوست پبشانی می شود و پوست را سفت و منقبض می گرداند و در نتیجه لیفت پیشانی صورت می گیرد امواج هایفوتراپی ساختار های حفاظتی را که باعث پیری پوست می شود مورد هدف خودش قرار می دهد و آن ها را دوباره بازسازی می نماید که باعث جوانسازی پوست پیشانی می شود. البته به این نکته توجه کنید که هایفوتراپی پیشانی فقط برای افراد مسن نمی باشد و اگر افراد کم سن و جوان دچار چروک پیشانی یا افتادگی پلک ها باشند می توانند از این متد برای لیفت پوست خود استفاده نمایند.

 

دستگاه هایفوتراپی انرژی متمرکز و با شدت بالای انرژی مافوق صوت را برای نفوذ عمقی در لایه های زیرین پوست و چربی صورت پخش می‌کند و بدون برش یا آسیب زدن به سطح پوست به ساختارهای عمقی نفوذ پیدا می‌کند. انرژی تولید شده پوست ناحیه مورد نظر را به صورت کنترل شده و در حد پایین گرم نگه می‌ دارد .این حرارت سلول‌ها را به تولید کلاژن تحریک می‌کند به این صورت فرایند کلاژن ‌سازی طبیعی در پوست القاء می‌شود. در نهایت پوست به مرور سفت شده و جوانی و شادابی پوست احیا می ‌شود.

 

لیفت با نخ بهتر است یا هایفوتراپی؟

برای مقایسه هایفو و لیفت با نخ  باید به خوبی مزایا و معایب هر دو روش را بررسی کنیم. هایفو از اولتراسوند با انرژی بالایی که استفاده می‌کند صورت، گردن و چشم‌ها را لیفت و کشیده تر کرده و بدون نیاز به هیچ گونه جراحی به دلیل سرپایی بودن ان، حالتی چشم گیر و در عین حال نچرال ایجاد می‌کند و نتایج آن هم معمولا طولانی مدت است. از جهتی دیگر لیفت با نخ یا لیفت صورت با نخ یک روش ساده است که شامل لیفت کردن پوست با استفاده از نخ بخیه هایی است که به طور سنتی و قدیمی فقط برای جراحی استفاده می شد، همینطور با لیفت بافت های افتاده و تغییر موقعیت و حجم صورت برای دستیابی به ظاهری جوان تر و زیبا تر، به ترمیم خطوط صورت کمک زیادی می کند.

 

چه افرادی کاندید مناسبی برای لیفت ابرو با هایفوتراپی هستند؟

هایفوتراپی ابرو برای اشخاصی که به دنبال لیفت ابرو و صاف کردن ناحیه پیشانی و خطوط دور چشم خود هستند بسیار مناسب است. تمام اشخاصی که گرفتار افتادگی ابرو یا پلک چشم خود شده ‌اند می ‌توانند برای هایفو تراپی به کلینیک های تخصصی زیبایی مراجعه کنند. هایفو مضاف بر لیفت ابرو در از بین بردن خطوط صورت، چین و چروک ها و حتی جای زخم یا آکنه نیز تاثیر دو چندانی دارد.

 

 

چند جلسه درمانی برای هایفو ابرو مورد نیاز است؟

تعداد جلسات مورد نیاز و همینطور هزینه هایفوتراپی ابرو به نوع پوست و نحوه پاسخ دادن بدن اشخاص به درمان هایفوتراپی بستگی دارد. در بعضی موارد فقط طی 1 جلسه درمانی اثرات لیفت ابرو مشاهده می شود ولی در بعضی اشخاص باید 2 الی 3 جلسه هایفو ابرو با فاصله 3 تا 4 ماه صورت گیرد. ولیکن نتایج هایفوتراپی ابرو دقیق و بلافاصله پس از جلسه درمانی قابل مشاهده نیست ولی به تدریج و طی 1 یا 2 ماه بعد با تحریک تولید کلاژن، پوست کشیده شده و لیفت ابرو انجام می گیرد. چون نتایج هایفو ابرو بیش از 1 سال باقی می ماند، انجام جلسات تکمیلی یا ترمیمی را می ‌توان سالی 1 بار تکرار کرد تا جواب گیری بهتری داشته باشید.

 

آیا هایفو تراپی دردی دارد؟

در هنگام عمل هایفو و زمانی که انرژی گرمایی بر روی پوست شما اعمال می ‌شود، ممکن است ‌مقدار ناچیزی ناراحتی برای شما پیش بیاید، ولی این حالت موقتی است و نشان دهنده آن است که فرایند ساخت کلاژن در پوست شما آغاز شده است. ممکن است در زمان هایفوتراپی ناراحتی جزئی داشته باشید. بعضی از مردم آن را به عنوان پالس‌ های الکتریکی کوچک به طور خفیف توصیف می ‌کنند. اگر نگران درد زمان انجام هایفو هستید، پزشک ممکن است مصرف استامینوفن یا یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی مثل ایبوپروفن را قبل از درمان پیشنهاد کند و همینطور می ‌توان از پماد تاپیکال لیدوکایین  برای بی حسی موضعی استفاده کرد. بلافاصله بعد از درمان، ممکن است قرمزی یا تورم خفیفی را تجربه کنید که به تدریج و در طی چند ساعت آینده کاهش پیدا می کند.

هم اکنون دستگاه‌ های متفاوتی از برند های مختلفی در ایران وجود دارد که هایفو ابرو را انجام می‌ دهند اما یکی از بهترین دستگاه ‌های موجود برای انجام هایفوتراپی هایفو دابلو است. هایفو دابلو را سازمان غذا و دارو کشور آمریکا هم تایید کرده است، از این جهت می ‌توان آن را به عنوان یک برند خوب و مقابل اطمینان معرفی کرد. دستگاه‌های چینی زیادی در داخل کشور هستند که با هزینه بسیار کمتری هایفوتراپی را انجام می ‌دهند که در مقابل مدت زمان ماندگاری آن هم کم تر خواهد بود. هایفو هفت بعدی یکی دیگر از دستگاه های هایفو است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.